Eiti į turinį
Klaudijus_Luote

Aktuali tema(RŪKYMAS) Diskusija.

Rekomenduoti pranešimai

Nežinau nežinau. Tikrai daug kas pradeda nuo 5-7 metų rūkyti. Manau rūkymas "kietumo" neprideda. Aišku kai kurie pradeda rūkyti kad pritaptų prie chebros, suprantant kad visaip taip sako: Ai koks tu lievas nerūkai. Ei davai parūkom,būsi mldc ir panašiai. Suprantama kai kuriems būna liūdna ir kad tai pamiršti, pradeda rūkyti o poto nesustoja. Atsimenu buvo tokia situacija kaip vienas žmogus be paliavos rūkydavo ir jam giliai poxuj buvo ant gyvenimo ir kai susirgo vėžiu, pradėjo save kaltinti kodėl jis rūkė ir pnš. Aš nekontroliuoju kitų gyvenimą. Kokį jie pasidarė sau, tokį ir turi. Kiekvienas žmogus nusprendžia ar rūkys ar ne bei kokią ateitį pasirinks ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nežinau nežinau. Tikrai daug kas pradeda nuo 5-7 metų rūkyti. Manau rūkymas "kietumo" neprideda. Aišku kai kurie pradeda rūkyti kad pritaptų prie chebros, suprantant kad visaip taip sako: Ai koks tu lievas nerūkai. Ei davai parūkom,būsi mldc ir panašiai. Suprantama kai kuriems būna liūdna ir kad tai pamiršti, pradeda rūkyti o poto nesustoja. Atsimenu buvo tokia situacija kaip vienas žmogus be paliavos rūkydavo ir jam giliai poxuj buvo ant gyvenimo ir kai susirgo vėžiu, pradėjo save kaltinti kodėl jis rūkė ir pnš. Aš nekontroliuoju kitų gyvenimą. Kokį jie pasidarė sau, tokį ir turi. Kiekvienas žmogus nusprendžia ar rūkys ar ne bei kokią ateitį pasirinks ;)

Apie tą ir kalbu, kad visi pradeda rūkyti prie chebros...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nežinau nežinau. Tikrai daug kas pradeda nuo 5-7 metų rūkyti. Manau rūkymas "kietumo" neprideda. Aišku kai kurie pradeda rūkyti kad pritaptų prie chebros, suprantant kad visaip taip sako: Ai koks tu lievas nerūkai. Ei davai parūkom,būsi mldc ir panašiai. Suprantama kai kuriems būna liūdna ir kad tai pamiršti, pradeda rūkyti o poto nesustoja. Atsimenu buvo tokia situacija kaip vienas žmogus be paliavos rūkydavo ir jam giliai poxuj buvo ant gyvenimo ir kai susirgo vėžiu, pradėjo save kaltinti kodėl jis rūkė ir pnš. Aš nekontroliuoju kitų gyvenimą. Kokį jie pasidarė sau, tokį ir turi. Kiekvienas žmogus nusprendžia ar rūkys ar ne bei kokią ateitį pasirinks ;)

Aš gyvenime nematęs tokio debilo,kuris pasakytu " Aj tu lievas nes nerūkai" .... Man pavyzdžiui rūkymas padeda apraminti nervus,laiką prastumti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš gyvenime nematęs tokio debilo,kuris pasakytu " Aj tu lievas nes nerūkai" .... Man pavyzdžiui rūkymas padeda apraminti nervus,laiką prastumti :D

Bet po to dar labiau pradedi nervotis dėl menknekio. Čia tik laikinai apramina nervus :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Skaidrius_Gaspa

stai atsakymas , rukiau nuo 13 iki 18 metu ,pries menesi su puse meciau ,nes pasigavau liga kurios niekas nesupranta, zodziu yra taip ,jau 4 menesius labai stipriai diegia sirdy ,negaliu normaliai kvepuoti,svaigsta galva , staigiai ismusa karstis , nesuprantu kas darosi zodziu ... nerukykit , kai sulauksit pasekmiu bus velu..... o tada taipat bus velu ir galvoti... man taip jau yra..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na kadangi buvau 12-kos metų, prasideda ta ankstyvoji paauglystė ir viską norėjosi išbandyt. Na pabandžiau, visai nieko. Ir taip tęsėsi nuo gruodžio iki birželio mėnesio. Tai buvo tarpais rūkau, kartais ne. Dabar esu persikraustęs į naują miestą, nebūnu su rūkančiais ir net mintis nekyla to daryt... Šiaip gailiuosi,kad pradėjau, nes per sveikatą davė iš karto, bėgti ratus šūlėj tapo šiek tiek sunkiau. O po tų ratų norėjau tik tos cigaretės.

Žodžiu, neberūkau ir nebenoriu pradėt, nes supratau koks tai bybys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...