Eiti į turinį
Klaudijus_Luote

Aktuali tema(RŪKYMAS) Diskusija.

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Laura_Sauklyte

Apie rūkymą nei galvoje neturėjau ir neturėsiu .. Kažkokia nesąmonė , na gerai paimkim , kad ir keli 8-okai mokykloje rūko už kampo .. Galvoje jų niekas nemato , na man jie netrukdo , bet tas kavapas .. Fuj! .. Na ką žinau , rūkymas tik jums kenkia , bet kas rūko , tai tegul , gi mums jie netrukdo (nebent dėl kvapo :D ) . Gal ir nesąmonę čia parašiau , vis tik rytas dar .. :D Bet kaip mane užknisa kaip jie vaidina su toms savo cigaretėm .. O dieve padėk tada .. Jau tokie bjaurūs ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Blet nesuprantu tu kurie ruko ne i plaucius , naxui isvis rukyt.

Klausimas jums: Ką manote apie rūkančias merginas? ar pritariate kad jos rūkytu? Ir ar leistumėte savo merginai rūkyti jai jūs rūkote arba nerūkote?

man asmeniskai bjaurios kurios ruko kaip stervos , galvodami jog atrodo kietai, siaip jai ruko tai jos pasirinkimas, ne man mokyti rukyti jai ar ne

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Arterinė hipertenzija, o jei žmonių kalba, tai padidėjęs kraujo spaudimas. Kas pas tave per daktarai ?

Rūkau gal ~4 metai, bet nesu priklausomas. turiu rūkau, neturiu nerūkau. Galiu, kad ir niekad neberukyt, bet mėgstu, tačiau nelaikau to priklausomybe.

Aš taip pat, turiu rūkau, neturiu nerūkau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...