Eiti į turinį
Klaudijus_Luote

Aktuali tema(RŪKYMAS) Diskusija.

Rekomenduoti pranešimai

Rukau, bet galėčiau mest, bet nemetu nes man patinka, pvz: kai geri rukyt noris, o kai pavalgai išvis afigėnai,o ryte parukyt irgi gerai

Ryte kai nevalgęs ir nesiprausęs parūkai, tai parūkes jautiesi kad girtas esi. Taip galva sunešioje :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pizdec, visi tik giriasi kokie čia sveikuoliai, nerūkantys sportininkai... aš rūkau jau 4 metus, bet galiu nesustojas nubėkt 4km. Sportuoju ant turniko, o rūkymas man netrugdo, jau geriau rūkysiu, nei gersiu ar kasdien ėsiu visokius čipsus kol galiausiai nutuksiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pats rūkau jau du metus su trupučiu, ir nelaikau savęs nuo to priklausomu, kai turiu parūkau, o kai neturiu tai ir nerūkau, neprašau kitų kad suvaišintu parūkyti, ir pats nevaišinu kitų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Kent_Franklin

Aš rukau nepilnus 1 metus. Ir niekaip neišeina mesti anksčiau galėdavau 2-3 savaites nerukyt. O dabar kiekviena diena ;/. Gal turit patarimu kaip būtų galima mesti ir kuo greičiau ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kiek atsimenu tai rūkyt pabandžiau būdamas 14 metų, dabar man 16 ir džiaugiuosi, kad tada "neužsikabinau". O kalbant apie rūkančias merginas tai man tiesiog nepriimtina, tikrai apgalvočiau ar draugaučiau su tokia, kuri diena iš dienos nepaleistų cigaretės iš rankos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš rukau nepilnus 1 metus. Ir niekaip neišeina mesti anksčiau galėdavau 2-3 savaites nerukyt. O dabar kiekviena diena ;/. Gal turit patarimu kaip būtų galima mesti ir kuo greičiau ?

Dieve, kaip juokingai skamba :D Juokdarių kraštas, tėvas prarūkė 20 metų, paėmė metė ir vsio, o čia bl metus rūko, viskas nebegaliu mest. Susikaupk, matyt tėvai per daug pinigų duoda, surask kur kitur išleist...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš rukau nepilnus 1 metus. Ir niekaip neišeina mesti anksčiau galėdavau 2-3 savaites nerukyt. O dabar kiekviena diena ;/. Gal turit patarimu kaip būtų galima mesti ir kuo greičiau ?

Nepirk cigarėčiu ir viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš rukau nepilnus 1 metus. Ir niekaip neišeina mesti anksčiau galėdavau 2-3 savaites nerukyt. O dabar kiekviena diena ;/. Gal turit patarimu kaip būtų galima mesti ir kuo greičiau ?

Nusistatyk tam tikrą cigarečių kiekį per dieną, pirk vis silpsnesnes cigaretes. Iš karto mest nelabai gerai šiaip yra. Svarbu turėk valios.

Dieve, kaip juokingai skamba :D Juokdarių kraštas, tėvas prarūkė 20 metų, paėmė metė ir vsio, o čia bl metus rūko, viskas nebegaliu mest. Susikaupk, matyt tėvai per daug pinigų duoda, surask kur kitur išleist...

VALIOS neturi ir tiek nu, tėvai tu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...