Eiti į turinį
Klaudijus_Luote

Aktuali tema(RŪKYMAS) Diskusija.

Rekomenduoti pranešimai

Rukau, bet galėčiau mest, bet nemetu nes man patinka, pvz: kai geri rukyt noris, o kai pavalgai išvis afigėnai,o ryte parukyt irgi gerai

Nu nu tu rūkai, tik kai tau būna linksma, kai būna liūdna, kai nori gert, kai nori į tuoletą, kai nori valgyt, kai išgeri, kai pavalgai, kai būni susinervinęs, kai būni ramus, kai neturi ką veikt :D

Pats nerūkau, nebent prie progos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

manrods esu skaites sita tema, o gal ir komentaves, tyngiu vel viska skaityt is naujo, tiesiog biski numirus tema matau.

nzn, as esu daug girdejes ir mates apie ta rukymo zala, bet as kazkaip netikiu tuom, rukiau apie 3men ir tuo nesididziuoju, kol dar nepatapau nepataisomu rukalium baigiau rukyt, bet pasikeitimu nematau, gal but delto, kad neilgai rukiau. i diena surukydavau maziausiai 6 cigaretes (galejau ir daugiau, bet kartais pagailedavau, nes bl brangiai kainuoja :D ), buvo dienu kada nerukiau, bet pamoinas jausmas kazkoks buvo kuris praeidavo parukius, db esu laimings, kad nerukau toliau, nes manau vistiek tai kenkia nors ir netikiu. dabar klasiokai siulo eit parukyt tai neinu, o jeigu bunam kieme ir prisidega, pasiulo tai atsisakau, nes itraukiu duma ir man jis kazkoks slykstus, o anksciau buvo pakenciamas. :D

ir vienas dalykas apie rukyma kurio labai nekenciu- mergos. negaliu pakest mergu kurios ruko, siaip drauges ar klasiokes dar px tegu ruko, ju pasirinkimas, vengsiu ju, bet jeigu mano pana rukytu (jeigu tokia tureciau bl) tai naikinciau visas cigarates (jeigu pradetu rukyt mums draugaujant), o su mergina kuri jau senai ruko net nesivelciau ir kazkokius santykius. kazkaip nesuprantu bernu kitu, ar jiems malonu buciuojant mergina jausti pelenu skoni ir kvapa is jos burnos bl. :D

tj va, nebuvo ka veikti, todel parasiau cia savo nuomone tokia pusetina. rukymas naudos jokios neduoda, o zalos dahuja, tad patarciau nerukyt, jeigu nepradejot tai ir nepradekit, o jei pradejot tai meskit, nors zinau, kad tai sunkus dalykas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Būčiau rūkęs ir rūkęs , nes tiesiog patikdavo tai daryti . Aišku , daug daug kartų bandžiau ir mesti , bet dažniausiai sugalvodavau tai vakare , o ryte atsikėlęs prieš šulytė jau smeigdavau vinį į širdį ;D . Bet visdelto radau efektyvų būdą mesti rukyt , jau 2 mėnesiai ir pora dienų kaip nerūkau . O tas būdas , tai nuvažiuoti ir persišviest plaučius ;) . Nuo to laiko , nei dūmo per balius net :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...