Eiti į turinį
Edvinas_Barise

Ką esate prisidirbę mokykloja / namuose

Rekomenduoti pranešimai

3 klasej isdauziau su koja stikla netycia bandziau atidaryt duris ir izdauziau

7 klasej Per fb ispizdavojau pana ten belekaip ta socialinei pasiskunde ta aukletoja iskviete ten zodziu tokiu buvo kad... pvz pisamos mesos gabalas ir t.t tada isspirta stadiono tvora..

8 klasej net nezinau ar cia skaitos bet tevus kviete del tokio sudo klasej buvo toks klasiokas su tokiais vesliais usais as pyst sedziu ant stalo ir dainuoju nuskusk visa barzda ka nori daryk ir pyst mokytojas tevus issikviete va cia tei stambesni bet yra ir daugiau

Tai tu duris bandei atidaryt, ar kažkokį 'stiklą' spardei? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sudaužęs 11 toką po to teko iššokt pro langą kai atėjo gaudyt.

Su smala ištepęs direktorės rankeną (nepagavo)

Mane pridaužęs dvyliktos kitą dieną iš manęs gavo elektro šoko gulėjo ilgai ant žemės lauke (Nepagavo)

Su lenta išdaužiau klasiokui danti buvo dapisęs (Pagavo)

Pardavinėjau petardas (Nepagavo)

Rūkiau per pamoka E.C (nepagavo)

Pasakiau mokytojai eiti ant 3 raidžių (Pagavo)

Apipyliau žiemą klasiokę su kibiru vandens (Svarstymas)

Sudaužiau direktorės mašinos galini langą (Svarstymas)

Namie:

Angeliukas (Kol kas Nepagavo)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sulankščiau valgykloj šaukštą ir naudojaus rageliu per pamoka - pagavo ir nuo to laiko esu autoritets šūlei, tik praeinu visi nutyl, lošiam kaše per kunce tai jau nebereik ginčytis dėl baudų per poros metrų atstumą nuo manęs būna žmogus kuris turi ginti mane ir jei nepataikau pats prisipažysta, kad prasižengė, meta kas kokį popieriuką ir pataiko į mokytoją, jinai tokia įtužūs sako: KAS METĖ? - sakau aš, jinai - gal galima pakartoti? Tai va ir jūs būkite tokie ekstremalūs kaip aš ir galėsit visokiem Rimams barzdas skust

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Rolе_Deep

Kūno kultūros mokytoją buvau pasiuntęs nac*ui nes, užp*so negyvai. :lol:

Su klasiokais spirėm į matiekos kabiko durys, ir net negalvoje, jog kažkas yra viduje, nebėgom, tiesiog ėjom ir pagavo.

Nuverčiau kompo monitoriu, teko atlyginti žąlą.

Ir daug muštynių (beveik visi esate įsivėlė į muštynės) (nemažai pasikaziolino, tai nemažai pasiaiškinimų teko rašyt) // O daugiau kaip ir nieko.

Namie:

Grįžau namie smarkiai parūkęs (zakusono neturėjau :lol: + tuomet buvo žiemą, tai nei kokios uogos rasi nieko :lol:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Maždaug šeštoje klasėje su klasiokais pamatėm, kad matematikos mokytojos pėdkelnės nusmukusios. Žodžiu visi nusprendėme susimesti ir nupirkti jei naujas :D Su pora klasiokų nuvarėm į turgų ir nupirkom pačias didžiausias kokios buvo, maždaug 100kg.+ moteriai, o tą mokytoja smulkutė. Kitą dieną nuėjom jai "padovanoti" tačiau ji jų nepriemė, tai klasiokas įmetė į jos rankinuką, deja likau kaltas aš vienas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...