Eiti į turinį
Edvinas_Barise

Ką esate prisidirbę mokykloja / namuose

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki,sugalvojau sukurti tokia tema,nes tikrai ne aš vienas esu prisidirbęs tiek mokykloj tiek namuose.Tai čia rašykit savo nuodėmes kurias esat padare mokykloje ir namuose (pačias rimčiausias) ne tai kad sudaužiau puoduką ir t.t

šiu mokslu metu nuodėmės pirmas pusmetis nes tik jį mokinausi

Pripurškiau duju mokykloja (pagavo)

pardavinėjau petadras ( pagavo ta kur pardaviau ir mane paožino)

išmuštas stiklas (Nepagavo)

šeip būtų nepagautu mane bet iš karto įtarimas ant manes dėl liktinumo kurį turiu iki 18 metų dėl muštynių mokykloje su tokiu "Skipiu"

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Na, namuose tai daug dielo. O mokykloj, tai irgi, buvom tą kur teka vanduo suskaldę, stiklą įskėlę. ( su 10 - tokais klozeto vamzdį su petardą susbrogdinom ).

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias Rokas_Auskalnis.

Kai gyvenau bute, tai draugu prisikvieciau i namus pasiimiam maiselius. Prisipyliam vandens ir apmetem kamyno masina.

O mokykloje, tai prisidirbau tada, kai klasiokei paemiau uz papo ir nuvede pas socialine :DDDD

Su dede pasiemem kiausinius ir pro balkona metem i zmogu, bet nepataikem.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias John_Tautvis.

Na man jau net yra buvę 2 svarstimai :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Vieną kartą užkoliojau mokytoja jau rimtai "von nahui ir pnš".Antrą kartą pagavo raštelius kaip su klasioku pizdavojomės ,kaip čiulpk byby ir panašiai. Trečią kartą pagavo petardas mėtant į pavaduotojos kabineta.Ketvirta rūkėm prie rūbinių.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Mokykloje tai ką esu baisiausia padąręs, tai sudaužęs mokytojos vąza. :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kai gyvenau bute, tai draugu prisikvieciau i namus pasiimiam maiselius. Prisipyliam vandens ir apmetem kamyno masina.

O mokykloje, tai prisidirbau tada, kai klasiokei paemiau uz papo ir nuvede pas socialine :DDDD

Su dede pasiemem kiausinius ir pro balkona metem i zmogu, bet nepataikem.

būtų pagave būtų išveže

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Smaukiau shules tualete, uzgavo aukletoja.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pabėgau iš pamoku ir nuvarėm su draugias aulaus išgert. Poto atėjom ant paskutinės pamokos ir rašėm Anglų kontrlini darba. Čiia dar baika vakare kai gryžau namo sudaužiau draugo motoroleri.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Smaukiau shules tualete, uzgavo aukletoja.

+ R3P nuotaika pakelei :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ejau i toleta shulei, ziuriu WTF neatidaro duris, kai pisau is kojos tai nu ** zinot patys tada kas buvo :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ejau i toleta shulei, ziuriu WTF neatidaro duris, kai pisau is kojos tai nu ** zinot patys tada kas buvo :D

Tai jo, myzai neuzsidares duru.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Tai jo, myzai neuzsidares duru.

Ne :D ejau i kita :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Na man buvo tokia nesąmonė vieną kartą. Buvom mokykloje tuolete ir vyresnių korpuse abiejuose aukštuose yra tuoletai. Taigi aš užrakinau tuoletus ir išlipau per viršų, visi tuoletai buvo užrakinti. Taigi visi kas norėjo į tuoletą teko eiti į kita mokyklos galą.( tuoletai buvo ne taip kad kad pačias duris bet kai įeini dar būna atskiros kabinos). Bet čia dar viskas tuo nepasibaigė. Staliai nesugebėjo kai kurių durų atidaryti tai teko porą durų jiems išspirti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Na man buvo tokia nesąmonė vieną kartą. Buvom mokykloje tuolete ir vyresnių korpuse abiejuose aukštuose yra tuoletai. Taigi aš užrakinau tuoletus ir išlipau per viršų, visi tuoletai buvo užrakinti. Taigi visi kas norėjo į tuoletą teko eiti į kita mokyklos galą.( tuoletai buvo ne taip kad kad pačias duris bet kai įeini dar būna atskiros kabinos). Bet čia dar viskas tuo nepasibaigė. Staliai nesugebėjo kai kurių durų atidaryti tai teko porą durų jiems išspirti.

Na*ui spirt, jei gali spyną išimt ar iš vyrių iškelt, nors bbž, kas ten per durys, gal šarvuotos tame tūlike..

Nieko blogo nesu padaręs nei namuos, nei mokykloj. NIEKADA.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...