Eiti į turinį
Edvinas_Barise

Ką esate prisidirbę mokykloja / namuose

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki,sugalvojau sukurti tokia tema,nes tikrai ne aš vienas esu prisidirbęs tiek mokykloj tiek namuose.Tai čia rašykit savo nuodėmes kurias esat padare mokykloje ir namuose (pačias rimčiausias) ne tai kad sudaužiau puoduką ir t.t

šiu mokslu metu nuodėmės pirmas pusmetis nes tik jį mokinausi

Pripurškiau duju mokykloja (pagavo)

pardavinėjau petadras ( pagavo ta kur pardaviau ir mane paožino)

išmuštas stiklas (Nepagavo)

šeip būtų nepagautu mane bet iš karto įtarimas ant manes dėl liktinumo kurį turiu iki 18 metų dėl muštynių mokykloje su tokiu "Skipiu"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Rokas_Auskalnis.

Kai gyvenau bute, tai draugu prisikvieciau i namus pasiimiam maiselius. Prisipyliam vandens ir apmetem kamyno masina.

O mokykloje, tai prisidirbau tada, kai klasiokei paemiau uz papo ir nuvede pas socialine :DDDD

Su dede pasiemem kiausinius ir pro balkona metem i zmogu, bet nepataikem.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Vieną kartą užkoliojau mokytoja jau rimtai "von nahui ir pnš".Antrą kartą pagavo raštelius kaip su klasioku pizdavojomės ,kaip čiulpk byby ir panašiai. Trečią kartą pagavo petardas mėtant į pavaduotojos kabineta.Ketvirta rūkėm prie rūbinių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kai gyvenau bute, tai draugu prisikvieciau i namus pasiimiam maiselius. Prisipyliam vandens ir apmetem kamyno masina.

O mokykloje, tai prisidirbau tada, kai klasiokei paemiau uz papo ir nuvede pas socialine :DDDD

Su dede pasiemem kiausinius ir pro balkona metem i zmogu, bet nepataikem.

būtų pagave būtų išveže

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pabėgau iš pamoku ir nuvarėm su draugias aulaus išgert. Poto atėjom ant paskutinės pamokos ir rašėm Anglų kontrlini darba. Čiia dar baika vakare kai gryžau namo sudaužiau draugo motoroleri.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...