Eiti į turinį
Edvinas_Barise

Ką esate prisidirbę mokykloja / namuose

Rekomenduoti pranešimai

Na man buvo tokia nesąmonė vieną kartą. Buvom mokykloje tuolete ir vyresnių korpuse abiejuose aukštuose yra tuoletai. Taigi aš užrakinau tuoletus ir išlipau per viršų, visi tuoletai buvo užrakinti. Taigi visi kas norėjo į tuoletą teko eiti į kita mokyklos galą.( tuoletai buvo ne taip kad kad pačias duris bet kai įeini dar būna atskiros kabinos). Bet čia dar viskas tuo nepasibaigė. Staliai nesugebėjo kai kurių durų atidaryti tai teko porą durų jiems išspirti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na man buvo tokia nesąmonė vieną kartą. Buvom mokykloje tuolete ir vyresnių korpuse abiejuose aukštuose yra tuoletai. Taigi aš užrakinau tuoletus ir išlipau per viršų, visi tuoletai buvo užrakinti. Taigi visi kas norėjo į tuoletą teko eiti į kita mokyklos galą.( tuoletai buvo ne taip kad kad pačias duris bet kai įeini dar būna atskiros kabinos). Bet čia dar viskas tuo nepasibaigė. Staliai nesugebėjo kai kurių durų atidaryti tai teko porą durų jiems išspirti.

Na*ui spirt, jei gali spyną išimt ar iš vyrių iškelt, nors bbž, kas ten per durys, gal šarvuotos tame tūlike..

Nieko blogo nesu padaręs nei namuos, nei mokykloj. NIEKADA.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Buvau prisigėręs ir atėjas į karnavalą kai tapkė, prigavo pati direktorė.

Lošiau azartinius žaidimus iš pinigų (pokerį) prigavo pavaduotoja.

Tai tiek, gal jau nebepamenu daugiau rimtesnių, kur jos iki mentų nedaėjau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na*ui spirt, jei gali spyną išimt ar iš vyrių iškelt, nors bbž, kas ten per durys, gal šarvuotos tame tūlike..Nieko blogo nesu padaręs nei namuos, nei mokykloj. NIEKADA.

Islysti islindo is tualeto i ilisti i vidu niekas negalejo tipo ir atrakinti? Where is logika?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...