Eiti į turinį
Edvinas_Barise

Ką esate prisidirbę mokykloja / namuose

Rekomenduoti pranešimai

Atejau ant 3 pamokos išviso pamokų 5..... Ant manęs rekė mokytoja tai parodžiau jai Fuck'ą ........... (Pagavo)

Išmušiau langą (Ne spejo pagaut)

Klaseje buvo atidarytas langas ir iš lauko mečiau knygą kažkokia.....(PAGAVO)

Mokytojos nebuvo klaseje paemiau telefoną iškviečiau policija (NEPAGAVO)

Davė mokytojai baudą už klaidinga skambutį :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Atejau ant 3 pamokos išviso pamokų 5..... Ant manęs rekė mokytoja tai parodžiau jai Fuck'ą ........... (Pagavo)

Išmušiau langą (Ne spejo pagaut)

Klaseje buvo atidarytas langas ir iš lauko mečiau knygą kažkokia.....(PAGAVO)

Mokytojos nebuvo klaseje paemiau telefoną iškviečiau policija (NEPAGAVO)

Davė mokytojai baudą už klaidinga skambutį :D

Šitas geras :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Šūlei :

- Mečiau ledynkę į technologijos kabinetą, draugas darė duris, o aš mečiau, pataikiau lygtais į kojas tai rašiau pasiaiškinimą, nieko blogo nebuvo.

- Kabinete po pamokos prieš išeidamas iš klasės specialiai išpyliau puse fantos bonkes, iš kitos klasės vienas čiuvas paslydo ir išdribo. :D

- Suplėšiau dailės piešinį nes gavau 4 kuriame buvo įkišta hatoj 3valandos darbo, tuos likučius mečiau tiesiai į dailės mokytoją.

- Per info pamoką parašėm su draugeliu urte.homo.com, palikom ir išbėgom, klasiokė apsiverkė ir pasiskundė klyšai.

- Pardavinėjau petardas, pardaviau gal penkias ZUKI penktokui tai tą pagavo žioplį ir iškaziolino mane.

- Pavalgėm su klasiokais valgykloi ir vieno klasioko padėkla iš ranko išmetėm, tai krito lekštė ir puodukas, ždž viskas.

Namie :

- Nieko nesu pridirbęs kaip ir, nes ką čia savo chatoi, nebent mažas bandžiau rukyt, zakusono nespėjau suvalgyt, tik išėjau iš balkono ir mama jau girdžiu duris rakina.. pyst pagavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Hėlou ėvrydoby, dis is my, Aushra :)

Nu tei va. Mokyklojė:

Lietuvoje:

Paklausiau matiekos mokytojos: "Ar jus išviso esat tokia gluša, ar tik apsimetat tokia"?

Sužalojau klasioko akies obuolį, mesdamas i jį parkerį(reason buvo toks, nes pastoviai atsisukinėdavo į mane).

Sprogdinau bei pardavinėjau petardas mokykloje(petardas konfiskavo. Kai soc. pedagogė paleido, paskambinau tėčiui, ir paprašiau kad ryt ateitum į šulę, ir atsiimtum jas xD)

Pagavo rukantį, už mokyklos skydinės.

Išdaužiau kelias lempas klasėje.

Pizdinau kreidutes pradinėse klasėse xD

Anglijoje:

Pagavo, kai pardavinėju E-Cigarėtes.

Praleidau daaaaaaaaaaaaxuja dienų.

Namie:

Iš mamos abonimento, išleidau 650LT ant žaidimo. Tai buvo kai buvau 9 metų xD

Pagavo rukantį daxuja kartų.

Neklausiau tėvų xD

Ai ėm a ryli bed boj.

dėl tokių runkelių ir nemėgsta lietuvių UK. apgailėtinas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Buvau prisigėręs ir atėjas į karnavalą kai tapkė, prigavo pati direktorė.

Lošiau azartinius žaidimus iš pinigų (pokerį) prigavo pavaduotoja.

Tai tiek, gal jau nebepamenu daugiau rimtesnių, kur jos iki mentų nedaėjau

krč prieš 2 metus eglutėje klasioke tiek pripiso, kad rado kominę tūlike ir išveže su greitaja :DDDD pats nevariau, nes nujaučiau kad bus kažkas pnš.. o šeip pats buvau mokytoja nahui pasiuntes ir dar kūrva išvadines, tai mentais ir psichologem grasino -,-

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Užstūmiau ant rusų mokytojos, išvarė pas socialinę, atskaitė moralą ir paleido.

Sulanksčiau 5 šakutes ir 2 šaukštus valgykloj ir įdėjau atgal, nesužinojo, kad aš ir nieks nepaožino :o

Daugiau lyg nieko rimtesnio ir nebuvo :/ nebent valgykloj pastūmiau kažkokį rėmą kuris nešėsi su padėklu lėkštes (jau pavalgęs buvo), tai kai pastūmiau iškrito puodelis ir dužo. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mokykloje:

- Užrakinom darbų mokytoją kabinete ir pabėgom, ta klykė negalėjo išet, duris daužė.. Apkaltino bernus, nes jų kabinetas buvo šalia ir jie visada ką nors prisidrbdavo :D Galia atėjo direktorius ir atrakino..

- Nenorėjom eit į anglų, tai prikišom saulėgrąžų lukštų į spyną, anglistas nesuprato ko neatsirakina, deja, pasimėmė raktą nuo kito kabineto ir nieko mums neišdegė :(

- suplėšėm geografjos žemėlapį Europos.. aišku neprigavo :) Išmėtėm pro langą rusų kalbos vadovėlius (išplyšo viršeliai), bet niekas neprigavo, tik paskui rusų mokytoja rankiojo jas iš balų :)

- Valgykloj apvertėm stiklines su arbata ir palikom (uždedi kartono lapą ir apvertus stiklinę ištrauki) valytoja ilgai burnojos nes kai pakėlė viskas ant grindų išbėgo :P

- Užrakinau rūbinėj klasioką (jis būdavo lėtas toks..) ir atidaviau raktą rūbininkei, nežinau kada jis iš ten išėjo, bet man nieko nebuvo, nes rūbininkė buvo klasioko mama ir gerai sutardavom :P

Daug dar ten visko prikrėtę esam, net nebeatsimenu visko :)

Namie, kai buvom vaikai ėjom karate ir biški lempa nuspyriau, kai šokau per lovą :DD

Su broliu mėtėm pomidorus į žmones iš balkono :) aptaškėm kažkokį dėdulę, bet neužmate :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Šūlei kaip ir nieko, tiesiog keletą smulkmenų kaip su kamuoliu langą išdaužiau (fūles)

O daugiau kaip ir nieko, ten muštynės, tyčiojimai ir pnš.

O namie, lauke tai

Esu įmetęs petardą į atdarą buto langą, (nepagavo)

Su futbolo kamuoliu žaisdamas kojinę išmušiau kitos mokyklos langą(Šnd įvyko nžn dar)

Tai kad ten is taves visi tyciojasi :DDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...