Eiti į turinį
Edvinas_Barise

Ką esate prisidirbę mokykloja / namuose

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Mccarei_Tfozzi

Su draugų per prancūzu pamoka numetėm smirdančia bambioške. Smirdėjo supūvosiais kiaušinėis. Poto per matieka pasėmėm klyjų, ištraukėm ir pradėjom mėtit per klase.

Ai nu dar tokį būlgąra būvo užrakine persirengimo kambaryje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Hėlou ėvrydoby, dis is my, Aushra :)

Nu tei va. Mokyklojė:

Lietuvoje:

Paklausiau matiekos mokytojos: "Ar jus išviso esat tokia gluša, ar tik apsimetat tokia"?

Sužalojau klasioko akies obuolį, mesdamas i jį parkerį(reason buvo toks, nes pastoviai atsisukinėdavo į mane).

Sprogdinau bei pardavinėjau petardas mokykloje(petardas konfiskavo. Kai soc. pedagogė paleido, paskambinau tėčiui, ir paprašiau kad ryt ateitum į šulę, ir atsiimtum jas xD)

Pagavo rukantį, už mokyklos skydinės.

Išdaužiau kelias lempas klasėje.

Pizdinau kreidutes pradinėse klasėse xD

Anglijoje:

Pagavo, kai pardavinėju E-Cigarėtes.

Praleidau daaaaaaaaaaaaxuja dienų.

Namie:

Iš mamos abonimento, išleidau 650LT ant žaidimo. Tai buvo kai buvau 9 metų xD

Pagavo rukantį daxuja kartų.

Neklausiau tėvų xD

Ai ėm a ryli bed boj.

apgailetinas tu o ne bed boj :DDDDDD [įžeidimai] akis obuoli sulauzyti kaip imanoma logikos 0..

Redaguota , redagavo Danas_Shady
Įžeidimai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Bmwfan_Kerza

Citata :

Hėlou ėvrydoby, dis is my, Aushra :)Nu tei va. Mokyklojė:Lietuvoje:Paklausiau matiekos mokytojos: "Ar jus išviso esat tokia gluša, ar tik apsimetat tokia"?Sužalojau klasioko akies obuolį, mesdamas i jį parkerį(reason buvo toks, nes pastoviai atsisukinėdavo į mane).Sprogdinau bei pardavinėjau petardas mokykloje(petardas konfiskavo. Kai soc. pedagogė paleido, paskambinau tėčiui, ir paprašiau kad ryt ateitum į šulę, ir atsiimtum jas xD)Pagavo rukantį, už mokyklos skydinės.Išdaužiau kelias lempas klasėje.Pizdinau kreidutes pradinėse klasėse xDAnglijoje:Pagavo, kai pardavinėju E-Cigarėtes.Praleidau daaaaaaaaaaaaxuja dienų.Namie:Iš mamos abonimento, išleidau 650LT ant žaidimo. Tai buvo kai buvau 9 metų xDPagavo rukantį daxuja kartų.Neklausiau tėvų xDAi ėm a ryli bed boj.

apgailetinas tu o ne bed boj :DDDDDD duzes daunas kazkoks akis obuoli sulauzyti kaip imanoma logikos 0..

Jis mamytės vaikiux yra. Ką tu toks [įžeidimai] galėjai ten rūkyt ir t.t, e-cizas pardavinėjai :DDDDDD. [įžeidimai], freestyle. 650lt ant žaidimo tai čia ant sargo, tik nenori pripažint ;)

Manau ne vienas čia pribūręs pasakų yra, tik tam,kad atrodyt kietesniem.

Šiaip pats aš nesu nei mokykloj kažką labai jau padaręs nei namie. Nebent aš neatsimenu...

Redaguota , redagavo Danas_Shady
Įžeidimai
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

  • Trečioj klasėj labai mėgdavom su klasiosiokais "padūkt" už spintos (mini rūbinėlė). Vieną dieną prisidūkom - nuvertėm tą visą spintą ant suolų... Uoj buvo... :D Linksma prisimint.
  • Auklėtoja prigavo rūkant
  • Vienas mokykloj yra apleistas kabinetas, jis visada būna atrakintas, tai su klasiokais nueinam, ten visokias nesąmones pridarom: suolus išvartom, ant lentos b*bių pripaišom, pro langą visokius šūdus mėtom. Dar kol kas neprigavo. :D

Šiaip mokykloj labai daug zbitkų nedarau, bijau prisidirbt iš tiesų. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Patrick_Creepsy

Jūs , mokykloje ateitį kurkities , o ne ten "chuliganus" meskit .. Kad , čia jūs rūkot , ant mokytojų fuck'us mėtot tai nebūsite kietesnį ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Buvo mokykloj ant sienos tinkas skilęs, aš kažkaip neapgalvojęs iš jėgos su telefonų į kampą trenkiau, ir nemažas plotas to tinko krito ant žemės. Tuo tarpu ėjo pavaduotoja, nuvedė pas kitą pavaduotoją, ta apžiūrėjo, paleido. Tada atklausiau geros valandos (neperdedu) auklėtojo moralą, sakė, kad reikės atlygint nuostolius ir t.t. Viskas ir tesibaigė tomis kalbomis "reikės atlyginti nuostolius": niekas tų nuostolių neatlygino, ir panašu, kad visa mokyklos vadovybė šį inidentą jau seniai pamiršo.

Kūno kultūros metu vienas klasiokas metė akmenį į prie mokyklos esančio namo langą, jis pabėgo, o mes buvom nufotkinti namo savininkės. Viskas kaip ir baigėsi.. Bent jau mes taip galvojom.. Po ilgiau nei mėnesio atpažinti mokyklos vadovybės visi buvom iškviesti į Policiją su tėvais, reikėjo rašyt pasiaiškinimą. Tik tada iškvietė tikrą kaltininką, kuris ir atlygino nuostolius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...