Eiti į turinį
Nauris_Ratkevicius

Dviračiai.

Rekomenduoti pranešimai

Be dviračio ko gero nė dienos neištverčiau vasarą, arba šiltą pavasarį/rudenį! Kasdien minu su juo susitikti su draugais, nusimaudyti prie upės ar ežero. Pati geriausia transporto priemonė sakyčiau, ypač tokiam mieste kaip Panevėžys. Viską gali pasiekti žiaauriai greit :)

Nu tik va šiandien kažkaip kitaip gavosi. Aktyvumą reikėjo taisyti žaidime, tai 740min pražaidžiau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Chad_Lindberg

Prieš dvi savaites nusipirkau GHOST, tai važinėju kiekvieną dieną. Super dviratis.

Begalo myliu savo dviraty. Praita vasara isviso numyniau 700km. Dabar per pavasary 210km, bandysiu gerint sena rec :D Bet seip visa vasara varau ir kur tik varau tik su dviraciu. (Turiu spidomtra todel zinau kiek nuvaziavau) :)

Per nepilną mėnesį su senuoju dviračiu numyniau 577.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Tomas_Bekaz

Pac važinėju su dviračiu nuo 5 metų. Tai turbūt suprantat koks tai buvo ir dviratis. Na o šeip rimtas dviratis buvo nuo 10 metų. Dviratis buvo pirktas maximoje nes tėvai nenorėjo pirkti brangaus. Bet kaip sakė draugai maximinis nelaikys taip ir nelaikė ir traumų papildomų teko turėt. Na sekantsi dviratis taip pat buvo iš maksimos jei neklystu 250 lt kainavo. Bet to dviračio kokybė buvo gan nebloga aš jį aturėjau 5 metus. Na o va prieš metus nusipirkau naujesni bet ne nauja dviratį už 220lt šeip važiuoja smagiai yra patogus. Bet dabar planuoju pac kita savaite pirkt nauja dviratį gerokai brangesnį. Kaina virš tūkstančio. Na o mano įsimintiniausios traumos buvo tai kai per rampa šokau ir išsitraukė vairas, bet laimei viskas baigėsi laimingai nes ore sugebėjau suvaldyt dviratį tiek kad bent nusileistų padoriai, o šeip toks nuotykis galėjo baigtis kaulų lūžeis, arba kaip gydytojai sakė gult po veliena. Aišku buvo ir tokių gan juokingų nelaimių kaip lenciūgas nutrūko kai važevau ant vieno rato ir kritau ant nugaros, aišku tada nebuvo juokinga nes kaip žinoma kritus ant nugaros pradžioi nepakviepuosi ir nepakalbėsi. Na tai tiek iš mano dviračių gyvenimo.

Antras mano dviratis:

ebbc5cb8732d504ab81327a45dbd99d7980.jpg

Na ir dabartinis kurį turiu:

0b63464ec43795069d83497eb0785341309.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...