Eiti į turinį
Nauris_Ratkevicius

Dviračiai.

Rekomenduoti pranešimai

veloparko_logo.jpg

Sveiki, forumiečiai, senokai kūriau kokią diskusijų, tai dabar toji diena, kai sukursiu diskusiją, diskusija eis apie dviračius. Turbūt visiems žinomas šis dalykas, taigi galbūt yra tokių žmonių kurie turi dviračius? (manau aišku kad yra bent 70% kurie turi bei naudoja juos), o galbūt yra tokių kurie užsiima dviračių sportu? galbūt esate padarę kokį projektą savo dviračiui? Rėžkit, man įdomu išgirsti jūsų nuomonę, aišku būtų labai malonu kad įkėltumėte bent vieną, kitą fotografiją, visgi įdomu pražvelgti, visgi aš taipogi turiu dviratį tokį neblogą, gan patvarus, mėgstu su jais užsiimti, juos tvarkau garaže, esu padaręs porą projektų, tad nuotraukos bus įkeltos neužilgo, laukit. (mm...) B)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas na šeip tai jo užsiiminėju tokiu kaip sprotu nepavadinsi,bet vis su draugais varom su dviračiais dar geriau išmokti kilnoti vienke :P,pavažiuoju ant 1 rato ganėtinai daug sakyčiau gal apie km ir pavaziuoju norisi vis daugiau bet sunku išlaikyti liksvarą tai va stengiamės siekiam tikslo :P o šeip laisvalaikiu važinėju ir kilnoju kaip ir sakiau NIEKO čia nebepridursi. Dar mėgstu su tėvais pasivažinėti po miškus tai manau labai atgaivina :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Anksčiau kai buvau 11,12 metų tai labai domindavo, pirkdavau lemputes visokias, lipdukus, o dabar jau praeita vasara nusipirkau motorolerį tai kažkaip jau dviratis antroje vietoje, jau su juo mažiau, bet aišku naudoju ir dabar. Nėra, kad būtų garaže kur išmestas. Važinėju ir dabar, gyvenu kaime tai yra dideli atstumai, praminu nuo 1 iki 6 kilometrų atstumu. Jei ką domina tai dviratį pirkau, kad būtų kokybė, pirkau turguje mažai naudota už 150Lt. Dviračio tipas: miesto. Yra 3 vidiniai bėgiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Labai megstu vazinetis dviraciu man idomiausia veikla lekti miskais MTB :)

Įdomu yra tikrai, jeigu nori važiuot į mišką, kažką rimčiau tai reik imti tokį normalų bei patvarų, pakloti tektų maždaug 1'000~ čia "pradinukui sporte" o kas rimčiau užsiima jau ne vienerius metus, o kokius 3/4 tai jau ima kur kainuoja 3'000 nes visgi, kažko siekia, pažįstu tokį žmogelį.

Sveikas na šeip tai jo užsiiminėju tokiu kaip sprotu nepavadinsi,bet vis su draugais varom su dviračiais dar geriau išmokti kilnoti vienke :P,pavažiuoju ant 1 rato ganėtinai daug sakyčiau gal apie km ir pavaziuoju norisi vis daugiau bet sunku išlaikyti liksvarą tai va stengiamės siekiam tikslo :P o šeip laisvalaikiu važinėju ir kilnoju kaip ir sakiau NIEKO čia nebepridursi. Dar mėgstu su tėvais pasivažinėti po miškus tai manau labai atgaivina :)

Mmm. Nuomonė tikrai įdomi, dėįkoju kad komentuoji mano temoje. B)

Anksčiau kai buvau 11,12 metų tai labai domindavo, pirkdavau lemputes visokias, lipdukus, o dabar jau praeita vasara nusipirkau motorolerį tai kažkaip jau dviratis antroje vietoje, jau su juo mažiau, bet aišku naudoju ir dabar. Nėra, kad būtų garaže kur išmestas. Važinėju ir dabar, gyvenu kaime tai yra dideli atstumai, praminu nuo 1 iki 6 kilometrų atstumu. Jei ką domina tai dviratį pirkau, kad būtų kokybė, pirkau turguje mažai naudota už 150Lt. Dviračio tipas: miesto. Yra 3 vidiniai bėgiai.

tiksliai neprisimenu kai man buvo 10,11 metų aš taipogi kabindavaus visas atributikas, aišku nelabai įprastas dviračiui, tai būtų oro gaiviklis automobilinis, manau žinot kaip atrodo, tai tokių prisikabindavau ir važinėdamas uostydavau, ot būdavo laikai, su laiku ateina kitas laikas kai dvirati tenka permesti į antrają vietą, tuoj teisęs išsilaikysiu ir dviratukas persikels į antrają vietą. Dėkoju tau, už pasisakymą. B)

As uzsiimineju tuo turiu Vokiska dvirati, 21 begio, tinkantis tokiam sportui

labai gerai, kad turi, nuotraukos įdėti nenorėtum? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Įdomu yra tikrai, jeigu nori važiuot į mišką, kažką rimčiau tai reik imti tokį normalų bei patvarų, pakloti tektų maždaug 1'000~ čia "pradinukui sporte" o kas rimčiau užsiima jau ne vienerius metus, o kokius 3/4 tai jau ima kur kainuoja 3'000 nes visgi, kažko siekia, pažįstu tokį žmogelį.

As uzsiimineju tuo turiu Vokiska dvirati, 21 begio, tinkantis tokiam sportui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...