Eiti į turinį
Domas_Vilkin

Sarg.lt history and other shet

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Vytenis_Blaack

atėjau į žaidimą, keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, pradėjau lošti trackmania, puikiai sekėsi lietuvai, laimėjom divizijoną (jei ne provis - būtume buvę paskutiniai), veliau vėl kėliau ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, vis dar keliu ridą, rašau šį postą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Gal is senbuviu atsimenat kas Deividas_Deividito kai buvi immortal direktorius? Tai buvo geriausia mafija tais laikais. Nebuvo jei lygiu teik cosoj tiek teisesaugoj. Visas serveris ja minejo su baime :) Ech geri geri laikai.

Kaip mafijos nepamenu. Pamenu jį kaip PD direktorių... Geriausia iš geriausių atmosferų tada PD buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nepatingėjau, perskaičiau viską.. Žinai teisus tu dėl daug ko, tačiau tiems, kurie į serverį ateina pasišaudyt ir kitų nesamonių daryt tai visiškai nesujaudins. Buvo geri laikai, bet jie praėjo ir jų nebesusigražinsi. Ačiū, kad bent trumpam mintimis sugražinai į praeitį, kaip smagu būdavo nolaifinti ir šiaip gerai leisti laiką serveryje be jokių nervų ar nuotaikos gadinimų. Tačiau laikas eina pirmyn ir su laiku tiesiog išmoksi nebekreipt dėmesio į tokius, kurie (nepabijokim to žodžio) yra parazitai, besidžiaugiantis, kad kitam padarė blogai, apgavo ar dar kokią nesąmonę padarė. Šitam serve beveik nebeliko draugiškų žmonių, viskas remiasi į tai, ką kas papezėjo Team Speak'e ar forume ir viskas, etiketės jau klijuojamos.. Šitas forumas iš viso pasidarė kažkokia "stumykla" vienas ant kito, o žaidime iš vis nėr net ką šnekėti. Žodžiu ne kokia dabartis tame mūsų pamėgtame serveryje... Ačiū už temą ir protingas mintis, Domai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nepatingėjau, perskaičiau viską.. Žinai teisus tu dėl daug ko, tačiau tiems, kurie į serverį ateina pasišaudyt ir kitų nesamonių daryt tai visiškai nesujaudins. Buvo geri laikai, bet jie praėjo ir jų nebesusigražinsi. Ačiū, kad bent trumpam mintimis sugražinai į praeitį, kaip smagu būdavo nolaifinti ir šiaip gerai leisti laiką serveryje be jokių nervų ar nuotaikos gadinimų. Tačiau laikas eina pirmyn ir su laiku tiesiog išmoksi nebekreipt dėmesio į tokius, kurie (nepabijokim to žodžio) yra parazitai, besidžiaugiantis, kad kitam padarė blogai, apgavo ar dar kokią nesąmonę padarė. Šitam serve beveik nebeliko draugiškų žmonių, viskas remiasi į tai, ką kas papezėjo Team Speak'e ar forume ir viskas, etiketės jau klijuojamos.. Šitas forumas iš viso pasidarė kažkokia "stumykla" vienas ant kito, o žaidime iš vis nėr net ką šnekėti. Žodžiu ne kokia dabartis tame mūsų pamėgtame serveryje... Ačiū už temą ir protingas mintis, Domai.

Aš irgi tiesiog nebekreipiu dėmesio į tuos, kurie galėdami internete būti kuo nori, visgi pasirenka idioto kaukę. Žema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

ech.. prisimenu, kai buvau paprastas fūristas, gaudavau 7k, 12k už krovinį ir buvau be galo laimingas, apie atrankas, prabangias mašinas ir kitus dalykus galėjau tik pasvajoti, turėjau vieną ir ištikimą Feltzer.. Prisimenu dar ir savo pirmą atranką, pas Aurimas_Aicyk, Grove Street direktorių, jis buvo kažkur ant LV stogų, o aš tada buvau įsirašęs čytus, tad nuskridau šalia su air-brk, jis stovėjo su kažkokiu draugu, ir jis manęs paklausė, kur tavo mocas? Pamačiau, kad tėra tik vienas, ir jis greičiausiai Aurimo, tai parašiau kad kažkur dingo :D prasidėjo apklausa (dar tada gaujos turėjo šaltuosius ginklus, ir zonos būdavo senose vietose (mm)), pamenu suklydau tik ant paskutinio klausimo - "ką darysi, jei pamatysi pašalinį mūsų bazėje?" Aš tada kaiptik norėjau įtikti, tad parašiau kad greit jį nušausiu, o jis atsakė kad klaida.. Nebuvo ko norėti, tada dar nebuvo jokio forumas.sarg.lt, buvo tiesiog sarg.lt (jei neklystu) ir nebuvau ten užėjęs, tada Aurimas davė man keletą komplimentų, kad esu nuoširdus ir paprastas žmogus (lol, bet iki dabar nepasikeičiau) ir pasakė, kad laukčiau kito karto....

čia turbūt kažkiek į temą, nors nežadu ar bent vienas skaitysit ką aš parašiau (nežinau kas užplaukė :D), tiesiog norėjau pasidalinti, kokį sargą aš mačiau naujoko akimis, ir savo pirmają atranką. Dabar visi žmonės susikrovę turtų, ir yra pamiršę senus gerus eventus..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...