Eiti į turinį
Domas_Vilkin

Sarg.lt history and other shet

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Tautvis_Drift

Diskutuot bei verkt šia tema galime visą dieną. Nu ir kas, kad viskas pasikeitė? Nu ir kas, kad kažkas blogiau? Užtat kažkas keičiasi, galbūt kažkas dar labiau pagerėja nei buvo prieš 2 metus. Jei viskas būtų taip pat kaip ir 2010- aisiais būtų vėl blogai. Verkiat, kad blogai viskas, bet vistiek žaidžiat... Nieko nepakeisit, viskas keisis savaime.

Tautvis_Drift 2010

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Rimtis_Johnson

Pradejau zaisti 2011-02-14 tada galiu papasakot kad prisimenu atejau i serveri empty visiskai be emigraciju be nieko.Atsimenu taksi direktorrius buvo Jezus_Aleliuja ar pns ten jo nick skamba tai buvo mano svajoniu sargas, pazaides savaite leavinau ir grizau 2012-10-27 tada prisimenu prasidejo mano rimtas zaidimas iki dabar toki ji zaidziu bet noreciau labai labai grizt i 2011 vasari kai net kovo didziuoju atnaujinimu nekvepejo svajoniu direktoriai: policijos evaldas_effison ftb:sigitas_simpson(kaip zmogus jis tai pat buvo nuostabus ir doras gaila nebezaidzia jis) reporteriai buvo be pakvietimo ir mum tada buvo zjbs, o dbr? Anas sarg buvo geresnis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dar papildysiu savo prieš tai parašytą postą.. Prisimenu, taupiau savaitę, gal daugiau ant elegy, viskas buvo ok, jei pamatydavau drift eventą lėkdavau kiek galėdavau, jaudindavaus prieš lekiant, nors ir kaip juokingai tai skambėtų.. Laimi 30k, laimingas bėgi pasidėti į banką, ir galvoji kaip tau pasisekė.. Prisimenu kažkada prisijungiau ir buvau prie stoties, ir pamačiau sabrę, su jos savininku. Prie jos buvo gal 8 žmonės apstoję aplinkui, visi jos norėjo.. Ne kaip dabar, mašinos keičiamos kaip kojinės, nes visi yra prikaupę tiek milų, kiek ant galvos plaukų.. Kaip vešdavau krovinį būdamas furistas, ir prie /tpkalno apačioje kur stovi elegy prie tilto, buvo išsirikiavę Immortal nariai, jie mane apšaudė, ir neturėjau kur dėtis, kaip tik bėgti į vandenį.. Ir visi taip, o ne kaip dabar.. Užsibindini /gydyti, nes adminą turi kas antras serverio žaidėjas ir varai kiaurai, px dūmai.. Kaip susitinki su draugais, ir pamenu kaip vienas pasakė, kad jis pateko į mechanikus.. Tada pavydėjau jam, nes jis turės mechanikų xp /xp lentelėje, o pas mane visur švietė nuliai.. Nebegryš tie laikai jau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dar papildysiu savo prieš tai parašytą postą.. Prisimenu, taupiau savaitę, gal daugiau ant elegy, viskas buvo ok, jei pamatydavau drift eventą lėkdavau kiek galėdavau, jaudindavaus prieš lekiant, nors ir kaip juokingai tai skambėtų.. Laimi 30k, laimingas bėgi pasidėti į banką, ir galvoji kaip tau pasisekė.. Prisimenu kažkada prisijungiau ir buvau prie stoties, ir pamačiau sabrę, su jos savininku. Prie jos buvo gal 8 žmonės apstoję aplinkui, visi jos norėjo.. Ne kaip dabar, mašinos keičiamos kaip kojinės, nes visi yra prikaupę tiek milų, kiek ant galvos plaukų.. Kaip vešdavau krovinį būdamas furistas, ir prie /tpkalno apačioje kur stovi elegy prie tilto, buvo išsirikiavę Immortal nariai, jie mane apšaudė, ir neturėjau kur dėtis, kaip tik bėgti į vandenį.. Ir visi taip, o ne kaip dabar.. Užsibindini /gydyti, nes adminą turi kas antras serverio žaidėjas ir varai kiaurai, px dūmai.. Kaip susitinki su draugais, ir pamenu kaip vienas pasakė, kad jis pateko į mechanikus.. Tada pavydėjau jam, nes jis turės mechanikų xp /xp lentelėje, o pas mane visur švietė nuliai.. Nebegryš tie laikai jau..

sameshit ,bet beveik kekvienam žaidime pradžia ir yra įdomiausia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...