Eiti į turinį
Eimantas_Kerza

Nokia Lumia

Rekomenduoti pranešimai

70bcd297abbeed66ae868c524279d81e384.jpg

Na,ką galiu papasakot apie jį.

Turi išskirtinį OS [ Windows Phone ] , turi įspūdingą kamerą, yra naniet patogus, patvarus, patogus naudojimui dauguma draugų sako,kad lyg sulietas suranka, nelagina, palaiko XBOX konsolę, turi XBOX žaidimų, galima rinkti gamerpoint'us. Žodžiu, telefonas išvaizda ir pačiu savimi išsiskiriantis iš kitų telefonų, pvž kaip : Samsung,LG ar HTC.

Kas norėsit daugiau sužinot, rašot man į AŽ arba klausiat čia. Galų gale pats geriausias variantas - Google.

Informacija apie Nokia Lumia telefonus - VISKAS APIE WINDOWS PHONE - http://www.topzone.lt/tag/nokia-mobilieji-telefonai

Nokia Lumia 800 WP 7.8 . Turbūt vienintelė Lumia telefonų geriausia apžvalga.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Tai va,

Kas turit Lumia rašot čia, kokie atsiliepimai. Kas norit pirkt Lumia irgi rašot čia, padėsim :) .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Arnas_Ufas

Nezinau kokio bb tu taip giri ta savo lumia... Pats turiu Samsung galaxy S4 ir nokia lumia 820 as ju nelyginu nes tai yra 2 skirtingi modeliai ir 2 skirtingos operacines sistemos... Asmeniskai man Android yra labiau prie sirdies negu WP8 todel kad su WP8 yra kitokiu problemu dauguma smulkmenisku bet nemaloniu pvz... Zmogus ne abonentas turintis labas/T2 korteles automatiskai jau privalo eiti i interneta ir ieskoti savo operatoriaus interneto nustatymo ko nereikia daryti ant Android (asmeniskai man taip dar nebuvo) Dizainas isties malonus t.y. pati operacine sistema fainai vaikstosi ir t.t. taciau Android liks Android tai tik mano nuomone... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nezinau kokio bb tu taip giri ta savo lumia... Pats turiu Samsung galaxy S4 ir nokia lumia 820 as ju nelyginu nes tai yra 2 skirtingi modeliai ir 2 skirtingos operacines sistemos... Asmeniskai man Android yra labiau prie sirdies negu WP8 todel kad su WP8 yra kitokiu problemu dauguma smulkmenisku bet nemaloniu pvz... Zmogus ne abonentas turintis labas/T2 korteles automatiskai jau privalo eiti i interneta ir ieskoti savo operatoriaus interneto nustatymo ko nereikia daryti ant Android (asmeniskai man taip dar nebuvo) Dizainas isties malonus t.y. pati operacine sistema fainai vaikstosi ir t.t. taciau Android liks Android tai tik mano nuomone... :)

Kokia pavardė toks ir žmogus. Ufonaute tu, sakai giriu? Klaudijus Luote sukūrė, ir aš va ant durniaus sukūriau šitą temą, dar visų tlf sukuriam temas ir bus labai zjbs. Sėkmės su gaidišku sniego kastuvu :D :D :D :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nezinau kokio bb tu taip giri ta savo lumia... Pats turiu Samsung galaxy S4 ir nokia lumia 820 as ju nelyginu nes tai yra 2 skirtingi modeliai ir 2 skirtingos operacines sistemos... Asmeniskai man Android yra labiau prie sirdies negu WP8 todel kad su WP8 yra kitokiu problemu dauguma smulkmenisku bet nemaloniu pvz... Zmogus ne abonentas turintis labas/T2 korteles automatiskai jau privalo eiti i interneta ir ieskoti savo operatoriaus interneto nustatymo ko nereikia daryti ant Android (asmeniskai man taip dar nebuvo) Dizainas isties malonus t.y. pati operacine sistema fainai vaikstosi ir t.t. taciau Android liks Android tai tik mano nuomone... :)

o kodėl tu lygini flagship s4 su mid-end 820? man asmeniškai su wp nėr bėdų, per 1metus laiko buvo gal 2x užlagginęs, kad reikėjo išjungt ir įjungt. Pats labas kortelę naudoju, man automatiškai viską surado. Android geras tik stockinis, o ne prikištas touchwiz nesąmonių, pvz LG nexus 4

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Arnas_Ufas

o kodėl tu lygini flagship s4 su mid-end 820? man asmeniškai su wp nėr bėdų, per 1metus laiko buvo gal 2x užlagginęs, kad reikėjo išjungt ir įjungt. Pats labas kortelę naudoju, man automatiškai viską surado. Android geras tik stockinis, o ne prikištas touchwiz nesąmonių, pvz LG nexus 4

Perskaityk is naujo ka parasiau... :) gal is 2 kart suvoksi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...