Eiti į turinį
Eimantas_Kerza

Nokia Lumia

Rekomenduoti pranešimai

Nezinau kokio bb tu taip giri ta savo lumia... Pats turiu Samsung galaxy S4 ir nokia lumia 820 as ju nelyginu nes tai yra 2 skirtingi modeliai ir 2 skirtingos operacines sistemos... Asmeniskai man Android yra labiau prie sirdies negu WP8 todel kad su WP8 yra kitokiu problemu dauguma smulkmenisku bet nemaloniu pvz... Zmogus ne abonentas turintis labas/T2 korteles automatiskai jau privalo eiti i interneta ir ieskoti savo operatoriaus interneto nustatymo ko nereikia daryti ant Android (asmeniskai man taip dar nebuvo) Dizainas isties malonus t.y. pati operacine sistema fainai vaikstosi ir t.t. taciau Android liks Android tai tik mano nuomone... :)

man - rep, o Pūkiui + rep kadangi jis turi androidą :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

žlugęs.

Zjbs telefonai bratke turi 8metu :D bet sunku dainas įsirašyt iš pc. :D

Kokį turi?

Na dėl dainų pritariu, man tai ten vpš susipisę kažkas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Eimantass_Kerza

Turiu Nokia Lumia 900 Geras Telefonas Patogus Ir Šiaip Labai Geras. Kas Žino Iš Kur Atsisiuti Žaidimus Išskytus "Marketplace" ,Nes Ten Gerų Nėra.

Yra :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na nežinau, šiaip atrodo gan neblogai. Bet aš esu girdėjęs, kad ten viskas kas normalu kainuoja (apps ir pan.), dar, kad labai mažai apps, daug virusų. Tiesa?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Eimantass_Kerza

Na nežinau, šiaip atrodo gan neblogai. Bet aš esu girdėjęs, kad ten viskas kas normalu kainuoja (apps ir pan.), dar, kad labai mažai apps, daug virusų. Tiesa?

Dėėėėėl appsų iš dalies sutinku,bet dėl virusų tai pezalai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na nežinau, šiaip atrodo gan neblogai. Bet aš esu girdėjęs, kad ten viskas kas normalu kainuoja (apps ir pan.), dar, kad labai mažai apps, daug virusų. Tiesa?

supranti, WP neturi 100 flashlight programų, žaidimų free ir paid versijų kurios kitose platformose įskaičiuojamos kaip atskiros, ant WP bendrai yra, apps ir games trūkumu nesiskundžiu. virusai? WP saugiausia platforma, tad...čia tau ne android :D o kad kainuoja tai jo, todėl WP žmonės daugiausiai perka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Man brolis atidave lumia 900 ;D greti kampai apsidauzo, vat kame problema :( Seip geriau pirkti iphone 5 ir nepirkit ten tu LG, nes ten sudas gi yra. Lumia bent turi gorrila glass

man kiek kirtęs tai nieko :D L800

Jeigu be to guminio dėklo klasiokams galvas skaldai tai apsidaužo. :D

nereik ir to guminio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...