Eiti į turinį
Nike_Dove

Rasistų, skindhead'ų ir kitų narių grupuotės

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi ! Taigi turiu jums visai idomu filmuka apie Rusijos skinhead'u grupuotės gaują/stovyklą.

Jei esate girdėja kažka panašaus aprašykite ar pasidalinkite idomia informacija. Sektos/gaujos/klanai ir pnš.

Aš asmeniškai esu prieš 'N' ir 'Č' ir 'G' tai mano nuomonė ir man visiškai nusiškiti ant ju. Nieko panašaus nedarau tiesiog jie man nepatinka ir jei nors kiek užkabina iškarto pradedu..

Peržiurėkite visa klipa ir stengites klausytis ka šneka.

Silpnų nervų 'vakumai' nežiurėkite ir nepamirškite tai yra jūsu pačiu nuomonė ir niekas jos nedraudžia turėti.

KOMENTUOJAME - VERTINAME

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pažiūrėti skinheadų ar kitų grupuočių video neatsisakau, man patinka smurtas ir pnš. Čigonai nepatinka irgi, man jie atrodo šlykštus ir visai nepanašus į žmonės, nėra išauklėti , nei manieros nei kultūros. Bet pamatęs skinheadų grupuotė manau apeičiau į kitą pusė, arba ramiai praeičiau. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ai skinheadai, visai duomiuos jais, mates filmu apie juos. Krc yra ziauriu kur zudo kitos rases zmones vos ne kiekviena diena, ypac maskvoje, yra rusijoje skinu grupuote, jei nori patek i ja turi butinai nuzudyti kitatauti. O seip sako yra ir normaliu skinheadu, kurie tikrai myli tevine, stengiasi del jos ir pan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Duomiuosi skiheadais ,nors esu prieš juos ,bet vieną pažystu .. Man jie kaip ir patriotai ,bet nemėgstu aš jų . Pasižiūrėkit filmą -This is England ..Nors senas ,bet išties įdomus .. Filmas apie mažaberniuką ,kuris yra įtraukiamas į skinheeadu grupuote ,tada jis sus savo draugeliais užpuldinėja babajus ,juodaodžius ir t.t . Įdomus ,bet senas filmas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...