Eiti į turinį
Donatello_Nocerino

Profesinės pažiūros į ateitį

Rekomenduoti pranešimai

Žmonės skaitau,kad dauguma nori būti policininku.Šiais laikais jau nebėra "policijos akademijos".Dabar ji vadinasi "Viešosios saugos fakultetas".Gyvenu Vilniuje ir maniau,jog šis fakultetas yra mano gyvenamajame mieste,bet klydau.Jis randasi Kaune (Mykolo Romerio Universitete".AIšku Vilniuje ir Klaipėdoje yra policijos mokykla,bet iš jos naudos nėra didelės. pasiskaitykit viską čia.Atkrepikit dėmesį į kaina.11 tūkstančių litų į metųs policjos veikla.Ne per gerai jiems,pavyzdžiui mano tėvai tikrai nesurastų tiek pinigų. Skaitotės viską čia kas nori būti teisininkais arba kriminalistu. http://www.mruni.eu/lt/universitetas/fakultetai/viesojo_saugumo/#tab_1

Žmogau, MRU Vilniuje yra o ne Kaune :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Planuoju pabaigti 12 klasių, baigti kokią nors profesiją, dar net nenumanau kokią, nes šiais metais dar tik 9-okas, ir laikytis tolimųjų reisų teises, bei uždarbiauti su fūromis, nes man jos labai patinka. Dar turiu minčių, apie stojimą į policiją, bet dar nesu visai apsisprendęs. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Luchez_Black

Esu dar tik 8-okas tai dar nesu nusprendęs, bet galbūt automechanika, bankininkyste, policija. Labai sunku apsispręsti kai visą gyvenimą turėsi tai atlikti ;/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na, Esu 10 klasėje. Mokaus nepergeriausiai (4-5-6), bet planuoju dirbti Tolimųjų reisų vairuotojų. Jeigu yra tokia profesija tada rinksiuos vairuotojo profesiją. Na aišku, reikės ir teisių ir viską kito, tai aš planuoju pradžiai įsidarbinti kokių nors "Гпушчику"(Gruščiku) arba kaip lietuviškai Krovėjų, kad užsidirbti sau pinigų ant teisių. Turbūt visi perskaitę mano komentarą, pagalvos kad aš durns, nes 18-ikos metų negalima dar laikytis CE kategorijos(Sunkvežimių), o galima tik nuo 21 arba 23 metų(Tiksliai nepamenu) tad dirbsiu paprastą darbą iki 21 arba 23 kaip sakoma už "Kapeikas", o sulaukus pakankamo amžiaus, ir išlaikęs teisęs CE bandysiu kur nors įsidarbinti į paprastą darbą kad važynėt po Lietuvą t.y. su paprastu sunkvežimiu, (Čia tik pavizdys) b122447c5a2afc746f322877b43ecbc2212.jpg kažkas panašaus, o igyjęs patirties bandysiu įstoti į rimtą "Дальнобойщику" darbą. na ir viskas, tokie mano ~ planai ateityje. Ir dar. Noriu pasakyti kad mano abūdų Dėdės(Mano mamos brolis, ir tėvo brolis) Buvo Дальнобойщикaи, aš su savo dėdę važynėjau į reisus ir pamenu kad aš buvau jam pasakęs

-Užaugęs aš būsiu fūristas ir dirbsiu vietoi tavęs.

-Mano dėdė atsakė: Kada būsiu pensijoj tu mane imsi į reisus o ne aš.

šitie žodžiai, daug ką man reiškia, nes prieš 2metus mano dėdė mirė(52metai)Buvo namie ir trombas plyšo. Taip jis ir nedasilaukė savo pensijos kad aš jį imčiau į reisus(Labai gaila).

O kitas dėdė(Mano tėvo brolis) Jis dirbo fūristu ~10metų, ir metė tą darbą. ir išėjo gyventi į kaimą(dėl žmonos)tai vat jis iki šiol gyvena kaime. Tai vat.

P.S. Skaičiau visus komentarus, ir daugelis sako kad išvažiuos į kitas šalis. Aš manau kad tai nesąmonė, nors ir Lietuva nėra pati iš geriausių šalių, bet vistiek tai yra gimtoji mūsų šalis, mes joje gimėm ir kažkaip gaila iš jos keliauti.

Nu ir Dar P.S. Kas moka rūsų, pažėkit šitą vaizdelį, manau šitos 2min daug ką pasako apie Fūristus kokie jie yra šaunuoliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na, Esu 10 klasėje. Mokaus nepergeriausiai (4-5-6), bet planuoju dirbti Tolimųjų reisų vairuotojų. Jeigu yra tokia profesija tada rinksiuos vairuotojo profesiją. Na aišku, reikės ir teisių ir viską kito, tai aš planuoju pradžiai įsidarbinti kokių nors "Гпушчику"(Gruščiku) arba kaip lietuviškai Krovėjų, kad užsidirbti sau pinigų ant teisių. Turbūt visi perskaitę mano komentarą, pagalvos kad aš durns, nes 18-ikos metų negalima dar laikytis CE kategorijos(Sunkvežimių), o galima tik nuo 21 arba 23 metų(Tiksliai nepamenu) tad dirbsiu paprastą darbą iki 21 arba 23 kaip sakoma už "Kapeikas", o sulaukus pakankamo amžiaus, ir išlaikęs teisęs CE bandysiu kur nors įsidarbinti į paprastą darbą kad važynėt po Lietuvą t.y. su paprastu sunkvežimiu, (Čia tik pavizdys) b122447c5a2afc746f322877b43ecbc2212.jpg kažkas panašaus, o igyjęs patirties bandysiu įstoti į rimtą "Дальнобойщику" darbą. na ir viskas, tokie mano ~ planai ateityje. Ir dar. Noriu pasakyti kad mano abūdų Dėdės(Mano mamos brolis, ir tėvo brolis) Buvo Дальнобойщикaи, aš su savo dėdę važynėjau į reisus ir pamenu kad aš buvau jam pasakęs

-Užaugęs aš būsiu fūristas ir dirbsiu vietoi tavęs.

-Mano dėdė atsakė: Kada būsiu pensijoj tu mane imsi į reisus o ne aš.

šitie žodžiai, daug ką man reiškia, nes prieš 2metus mano dėdė mirė(52metai)Buvo namie ir trombas plyšo. Taip jis ir nedasilaukė savo pensijos kad aš jį imčiau į reisus(Labai gaila).

O kitas dėdė(Mano tėvo brolis) Jis dirbo fūristu ~10metų, ir metė tą darbą. ir išėjo gyventi į kaimą(dėl žmonos)tai vat jis iki šiol gyvena kaime. Tai vat.

P.S. Skaičiau visus komentarus, ir daugelis sako kad išvažiuos į kitas šalis. Aš manau kad tai nesąmonė, nors ir Lietuva nėra pati iš geriausių šalių, bet vistiek tai yra gimtoji mūsų šalis, mes joje gimėm ir kažkaip gaila iš jos keliauti.

Nu ir Dar P.S. Kas moka rūsų, pažėkit šitą vaizdelį, manau šitos 2min daug ką pasako apie Fūristus kokie jie yra šaunuoliai.

Dėl užsienio, kai pradės bapkės spaust ir suprasi kiek ten galima uždirbt pats nuomonę pakeisi, o dėl fūristo, ne vienas profesinio rengimo centras moko fūristo specialybės, kurią gali pradėt mokytis su viduriniu, pabaigęs mokslus turėsi praktikos, diplomą ir plius kiek girdėjau C/CE kategoriją išsilaikyt turėtų būt pigiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...