Eiti į turinį
Donatello_Nocerino

Profesinės pažiūros į ateitį

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, taigi, kadangi radau laisvo laiko, sumaniau sukurti diskusiją ir padiskutuoti, bei pasidalinti su serverio žaidėjais asmeniniais planais į ateitį, profesinę prasme. Taigi, šioje temoje, rašykite ką mąstote veikti baigę mokyklą, o tiek kurie dar jos nebaigę, gal dirbsite kokius nors darbus vasarą? Apie tai ir pakalbėkit. Aš vasara nusprendžiau dirbti apsaugoj, todėl laikiau kursus ir išlaikiau egzaminą, liko paskutinis, kurį kaip tik rytoj laikysiu policijoje. O ateityje mąstau apie teisės studijavimą, jeigu viskas gerai gausis taip, kaip ir planuoju, o kokie jūsų planai profesine prasme ?

:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na mane ,nuo mažumės trauke istorija ,politika ,mėgstų gilinis į visuomenės problemas ir t.t . Daugiausiai pastangų moksle dedu į istorija ,anglų ,lietuvių kalbas , geografija .. Mano svajonė tapti politologu ,bet ši specialybe nėra labai paklausi Lietuvoje ,tai gal bagies politologija bandysių stoti į teisę. Vasarą kaimynam žole pjausiu ,mašinas plausiu atrasiu veiklos :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na mane ,nuo mažumės trauke istorija ,politika ,mėgstų gilinis į visuomenės problemas ir t.t . Daugiausiai pastangų moksle dedu į istorija ,anglų ,lietuvių kalbas , geografija .. Mano svajonė tapti politologu ,bet ši specialybe nėra labai paklausi Lietuvoje ,tai gal bagies politologija bandysių stoti į teisę. Vasarą kaimynam žole pjausiu ,mašinas plausiu atrasiu veiklos :D

Na, svajonę ir šiokius tokius planus turi, be to ir vasarą "pahalturinti" nusiteikęs, reiškia darbštus žmogus esi, gyvenime, manau prasisuksi, belieka palinkėti sėkmės tau. ;]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias  Bmw_Fanas

Sveikas. Užaugęs norėčiau būti Policininku. Bet labai daug reikia vargti kol ten patenki.. Mokslų labai daug reikia.. Tai net nežinau, dar nenusprendžiau, į ką eisiu užaugęs. Per Vasarą taip kur nors padirbti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias David_Robinson

Radau šioki toki darbą į dieną po 100LT kaškur jai atlieki darbą,bet baigias mokslus žadu ait į profke ir imt statybininko spec.Tad dar nežinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Paskutiniai metai mokykloje, po vasaros pradesiu dirbti parduotuveje pardavinejant IT produktus, arba taisant juos priklausys kur rasiu darba. Siuo metu mokinuosi paskutinius metus "Pardavimai, Marketingas, Apsauga" ir dirbu naktiniame klube barmenu/DJ/Apsauginiu ant duru, priklauso kur reikia ten ir tenka dirbti. Dirbu tik Penktadieny ir Sestadieny naktim. Pradejas dirbti dieniny darba dirbsiu ir toliau naktiny, o su laiku islaikysiu apsauginio kursus, stosiu dirbti tenai ir dirbsiu per du darbus. Kadangi gyvenu ne Lietuvoje, viskas kitaip ir lengviau cia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas. Užaugęs norėčiau būti Policininku. Bet labai daug reikia vargti kol ten patenki.. Mokslų labai daug reikia.. Tai net nežinau, dar nenusprendžiau, į ką eisiu užaugęs. Per Vasarą taip kur nors padirbti..

Kad man atrodo tiesiog užtenka baigti 12 klasių ir tavo šeimos narių ir tavo turi būti švarios bylos ( jokių nusikaltimų neturi būti ) ir tada praeini apmokymus :) Gal klystu nežinau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...