Eiti į turinį
Donatello_Nocerino

Profesinės pažiūros į ateitį

Rekomenduoti pranešimai

Kad man atrodo tiesiog užtenka baigti 12 klasių ir tavo šeimos narių ir tavo turi būti švarios bylos ( jokių nusikaltimų neturi būti ) ir tada praeini apmokymus :) Gal klystu nežinau :D

http://www.kurstoti.lt/s/82/kaip-tapti-policininku

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

nieko nežinau, negalvoju dar. daug laiko yra, spėsiu apmastyt, kaip kiti žmonės nuo vaikystės turi svajones kur dirbt, policininkas, apsauginis virėjas šokėjas ar panašiai, pas mane taip nėra, neturiu mėgiamo darbo, kas išeis tas. vasarą bandysiu ieškotis darbo, į kokį durpyną ar panašiai, nes kišenpinigiai vasara eina labai greit :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pasienietis :)

Kaip ir mano tėvas. :DNa, galiu pasakyti tik tiek, kad konkursai į pasieniečius būna gana sunkoki, reikia gerai mokytis ir turėti gerą fizinę formą, na, linkiu sėkmės siekiant šios profesijos. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas. Užaugęs norėčiau būti Policininku. Bet labai daug reikia vargti kol ten patenki.. Mokslų labai daug reikia.. Tai net nežinau, dar nenusprendžiau, į ką eisiu užaugęs. Per Vasarą taip kur nors padirbti..

Na, jeigu būsi policijos bylose "Nepriekaištingos reputacijos žmogus", tuomet daug šansų turi patekti į policiją, tereikia baigti 12 klasių, sėkmės tau. ;]

Dar apie nieką negalvoju , turiu darbą , dirbu klube (Atrodo gan keista, kad 15 metų vaikas ir dirba DJ'ejum ) Turbūt dirbsiu visus šiuos metus , kadangi reikia užsidirbti pinigų ant "Pirdos" (motorolerio) , tėvu nelabai norisi prašyti pinigų , tai dirbu ! :D

Šaunuolis, kad toks jaunas, o jau dirbi, manau gyvenime nesuklupsi, sėkmės tau. ;]

Radau šioki toki darbą į dieną po 100LT kaškur jai atlieki darbą,bet baigias mokslus žadu ait į profke ir imt statybininko spec.Tad dar nežinau.

Na, statybininkai šiuo metu, kiek žinau neblogai uždirba, svarbiausia, kad tau tiktų ir patiktu darbas ir tuomet viskas bus "ore", tačiau iškart nusiteik sunkumams, sėkmės tau. :)

Paskutiniai metai mokykloje, po vasaros pradesiu dirbti parduotuveje pardavinejant IT produktus, arba taisant juos priklausys kur rasiu darba. Siuo metu mokinuosi paskutinius metus "Pardavimai, Marketingas, Apsauga" ir dirbu naktiniame klube barmenu/DJ/Apsauginiu ant duru, priklauso kur reikia ten ir tenka dirbti. Dirbu tik Penktadieny ir Sestadieny naktim. Pradejas dirbti dieniny darba dirbsiu ir toliau naktiny, o su laiku islaikysiu apsauginio kursus, stosiu dirbti tenai ir dirbsiu per du darbus. Kadangi gyvenu ne Lietuvoje, viskas kitaip ir lengviau cia.

Na, universalus darbuotojas, tikriausiai toks universalumas užsienyje paklausus, ar aš klystu ? Na, sėkmės tau siekiant savo planų. :)

nieko nežinau, negalvoju dar. daug laiko yra, spėsiu apmastyt, kaip kiti žmonės nuo vaikystės turi svajones kur dirbt, policininkas, apsauginis virėjas šokėjas ar panašiai, pas mane taip nėra, neturiu mėgiamo darbo, kas išeis tas. vasarą bandysiu ieškotis darbo, į kokį durpyną ar panašiai, nes kišenpinigiai vasara eina labai greit :D

Improvizuoti nori, na, linkiu sėkmės. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias  Bmw_Fanas

Kad man atrodo tiesiog užtenka baigti 12 klasių ir tavo šeimos narių ir tavo turi būti švarios bylos ( jokių nusikaltimų neturi būti ) ir tada praeini apmokymus :) Gal klystu nežinau :D

Viskas ok su Bylom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Radau šioki toki darbą į dieną po 100LT kaškur jai atlieki darbą,bet baigias mokslus žadu ait į profke ir imt statybininko spec.Tad dar nežinau.

Šiokį tokį po 100Lt ? Nebegerk tėvai. Išsilavinusio žmogaus atlyginimas tiek nesiekia.

Aš tai koksą stumdau po 230

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...