Eiti į turinį
Donatello_Nocerino

Profesinės pažiūros į ateitį

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki,esu dešimtokas,bet aš jau pasirinkau ką darysiu ateityje.Po 12 klasės bandysiu įstot į Jono Žemaičio karo akademiją,nes esu fiziškai pajėgus ir norėčiau įgauti profesinį įsilavinimą būtent karo akademijoje.Iš pradžių imsiu kažką iš Moderniųjų gynybos technologijų vadyba arba Tarptautiniai santykiai .Po šių studijų,tęsiu su bakalauru -Karinė diplomatija arba Visuomenės saugumas ir gynyba,o paskui Doktorantūros studijos:Politikos mokslai.

VIDEO su karo akademija

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Žmonės skaitau,kad dauguma nori būti policininku.Šiais laikais jau nebėra "policijos akademijos".Dabar ji vadinasi "Viešosios saugos fakultetas".Gyvenu Vilniuje ir maniau,jog šis fakultetas yra mano gyvenamajame mieste,bet klydau.Jis randasi Kaune (Mykolo Romerio Universitete".AIšku Vilniuje ir Klaipėdoje yra policijos mokykla,bet iš jos naudos nėra didelės. pasiskaitykit viską čia.Atkrepikit dėmesį į kaina.11 tūkstančių litų į metųs policjos veikla.Ne per gerai jiems,pavyzdžiui mano tėvai tikrai nesurastų tiek pinigų. Skaitotės viską čia kas nori būti teisininkais arba kriminalistu. http://www.mruni.eu/lt/universitetas/fakultetai/viesojo_saugumo/#tab_1

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki, taigi, kadangi radau laisvo laiko, sumaniau sukurti diskusiją ir padiskutuoti, bei pasidalinti su serverio žaidėjais asmeniniais planais į ateitį, profesinę prasme. Taigi, šioje temoje, rašykite ką mąstote veikti baigę mokyklą, o tiek kurie dar jos nebaigę, gal dirbsite kokius nors darbus vasarą? Apie tai ir pakalbėkit. Aš vasara nusprendžiau dirbti apsaugoj, todėl laikiau kursus ir išlaikiau egzaminą, liko paskutinis, kurį kaip tik rytoj laikysiu policijoje. O ateityje mąstau apie teisės studijavimą, jeigu viskas gerai gausis taip, kaip ir planuoju, o kokie jūsų planai profesine prasme ?

:)

Oho, įdomu :o. Papasakok, kur ką saugosi, kad žinočiau, kur nechuliganavot :D.

Aš tai vasarą dirbsiu su tėvu, nežinau ar daug, bet nujaučiu, kad nemažai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas. Užaugęs norėčiau būti Policininku. Bet labai daug reikia vargti kol ten patenki.. Mokslų labai daug reikia.. Tai net nežinau, dar nenusprendžiau, į ką eisiu užaugęs. Per Vasarą taip kur nors padirbti..

Mano svajone tokia pati tad teko nuvykti i Klaipedos policijos mokykla su klase. Jei kas idomu klausk i az apie sia profesija zinau daug

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...