Eiti į turinį
Donatello_Nocerino

Profesinės pažiūros į ateitį

Rekomenduoti pranešimai

esu įsirengęs mini shop'ą. Tėvas sugeba klientų užvesti dizainus sukurių tinklalapiui vat ir viskas. Aišku su savo pamokomis taip sakant mokiausi. Vasara panaši laukia. Diena pleže būsių statistas netoli palangos gelbėtojų stoties, dirbsiu ant tokiu Mini vandens pramogų :). Bebejo reikia neužmiršti ir savo Garažėlio su pirda ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dabar baigiau 10 klasiu. einu i profke. 3metus mokysiuos joje. antrame kurse man sueis 18 metu ir stosiu i KASp ir tarnausiu ten kol baigsaiu profke. Tada Baigsiu BKM 3men ir stosiu i Lietuvos ginkluotases pajegas. Noreciau i Gelezinio vilko Algirdo MPB (Mechanizuotaji pestininku bataliona.)

Cia tiems kurie sako ARMIJA. Dar karta kartoju Lietuva neturi jokios armijos.. Lietuva turi kariuomene. Ir stojant i karo akademija fizinis pasirengimas nieko nereiskia jai nera galvos. Norint istoti reikia mokytis beveik desimtukais. Apskritai einant medicinine pazima daugiausiai nepraeina ne fizinio pasirengimo o psichinio patikrinimo nes ten klausimai tokie kad nerasi normalaus atsakymo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, na aš žadu studijuoti ten kur mokoma animuoti, specialiųjų efektų ir pnš (filmuose kuriami spec efektai), na aš nelb žinau kaip konkrečiai pasakyt, bet kaip grafika ar panašiai. Na ir dar viens kaip ir medicina būtų ;) Su šiom abiem specialybėm tiesiai į JAV. Na, o per vasara Chaltūrinu kaime, malkas skaldau, braškes skinu ir šiaip ieškau kam ką padėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...