Eiti į turinį
Skrajojantis_Kiskis

10 klases "egzaminai"

Rekomenduoti pranešimai

Pernai laikiau, iš kalbėjimo surinkau 16 balų, egzui raštu, net nesiruošiau ir išlaikiau septynetui, nėra sunkūs tie 10 kl egzai. Buvo toks vaizdas, kad kartais ir kontrolinių per pamokas sunkesnių esu gavęs nei tas egzas. Vat dvyliktokų egzai tai jo, ten jau rimta, o 10kl patys pamatysit, vėliau net nesuprasit kodėl jaudinotės. Asmeniškai aš jaudinausi tik prieš kalbėjimą, toliau ant visko buvo px, bet vis tiek sėkmės. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

DA PASHOL.. :D Teksto suvokimas is 18 balu gal 4 gausiu:DD Sunkesnio neesu gaves.. Apie vaizganta ten kazkoki .. Kokia rasinio tema raset? as 2, laiska :P

Jo jo, man ir suvokimas tai kažkoks keistas, po egzo visi apie Gaidžio kaušinius kalba ;D Aš irgi ėmiau laišką. Kolkas čia tik 10 klasės egzas, vo 12 klasei, jau turė didesnės įtakos egzas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu ką parašem :D Aš rašiau apie laime ,rėmiaus Tuo eilėraškių ir Igno Šeiniaus kūriniu "Kuprelis".

O dėl teksto suvokimo ,tai ten koma buvo :D apie gaidžio kiaušinius rašė ,sunkia isupratau :D

Kaip jums sekėsi ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Man buvo sunkios abi dalys. Iš kalbėjimo, kai anksčiau laikėm surinkau 18 taškų, na o čia žiūrėsiu, kokie bus rezultatai :D. Dėl pirmos dalies, buvau nusiteikęs rašyti rašinį, bet kai pamačiau temą ir šaltinį... Paėmiau laišką, nors tas irgi tikrai nebuvo lengvas.

Su gaidžio kiaušiniais užduoty ten truputį suvėliau :D

Dabar reikia ruoštis matiekai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...