Eiti į turinį
Ernestass_Glieba

Gliebos Zmodeler pamokos

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Benas-Dark

krc pagal tavo pamoka ratus keiciu tai labai maziukai buna nors ir padidinu o taip kaip as seniau darydavau tai ratai balti buna tai gal zinai kdl ir gali padet ?

dek ne paspirtuko o masinos ratus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

dek ne paspirtuko o masinos ratus

Tu ne freepostink normalia jo klausiu keliu ratus is tu kur buvo ikele pecka viskokiu partu uzmirsau tik kas sintinuose buvo ikeles, bbs ratus dedu ir nesigauna nors step by step darau ir su kitais nesigauna kaikuriuos padarius tai net nepaleidzia samp

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tu ne freepostink normalia jo klausiu keliu ratus is tu kur buvo ikele pecka viskokiu partu uzmirsau tik kas sintinuose buvo ikeles, bbs ratus dedu ir nesigauna nors step by step darau ir su kitais nesigauna kaikuriuos padarius tai net nepaleidzia samp

Man ta pati bėda :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

krc pagal tavo pamoka ratus keiciu tai labai maziukai buna nors ir padidinu o taip kaip as seniau darydavau tai ratai balti buna tai gal zinai kdl ir gali padet ?

Man ta pati bėda :/

Man ir tas pats. Kai įsikeliu ratą į zmodeler rodo kažkokį bugintą, ne tokį koks turi būt. Vistiek jį kai uždedu žaidime rodo baltus ratus.

REIŠKIAS NE TAIP DAROT, VISIEM VEIKIA O JUM NE ? SPECIAL ONES ?? ŽIURĖKIT KĄ GALIT DARYT BLOGAI IR TAISYKIT KLAIDAS..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...