Eiti į turinį
Eele_Sturridge

Lotynų kalba

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, kažkaip benaršant internete prisiminiau lotynų kalbą. Ką Jūs manote? Ar norite ją mokėti? Galbūt jos turėtų mokyti mokykloje kaip privalomą dalyką? Asmeniškai, tikrai norėčiau jos išmokti ir manau netgi eisiu į pamokas vėliau kada nors.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kam jos, kur ji bus reikalinga? Ah, nebent kai išvažiuosi į tą šalį kur ji bus reikalinga, kadangi aš net nežadu ten važiuot nei truputį nenoriu net išmokti, yra pagrindinės trys kalbos vokiečių, anglų, rusų ir jų manau užteks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tikrai norėčiau išmokti, ką ten gali žinoti gal teks dirbti ir prireiks šios kalbos? o galbūt teks daug keliauti po tas šalis? na nieko negali žinoti, o čia kažkas užsiminė apie ispanų kalbą... ispanų mielai rinkčiausi vietoj rusų, bet gaila pas mane mokykloje nėra ispanų kalbos. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kam jos, kur ji bus reikalinga? Ah, nebent kai išvažiuosi į tą šalį kur ji bus reikalinga, kadangi aš net nežadu ten važiuot nei truputį nenoriu net išmokti, yra pagrindinės trys kalbos vokiečių, anglų, rusų ir jų manau užteks.

Prancuzų dar. Beje, gal ir neprireiks Lotynų kalbos kitose šalyse, tačiau ji praverčia visokiuose pavadinimuose, ligose ir panašiai, daug kur būna pavadinimai lotyniškai užrašyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Prancuzų dar. Beje, gal ir neprireiks Lotynų kalbos kitose šalyse, tačiau ji praverčia visokiuose pavadinimuose, ligose ir panašiai, daug kur būna pavadinimai lotyniškai užrašyti.

Ispanų arba Portugalų labiau sakyčiau nei Prancuzų nes apart Pracunzijos ji naudojama berods tik Afrikos šalyse. Šiaip norėčiau, kad vietoj Rusų/Vokiečių antra užsienio kalba būtų Ispanų/Vokiečių nes mastant realiai Rusų naudojama tik Rusijoje, Ukrainoje ir Baltarusijoje man rodos, ten nemanau, kad labai daug kas važiuos dirbt ar taip, na Lietuvoje daug dar rusų bet žiūrint realiai tai daugiausia yra senyvo amžiaus žmonės kurių su kiekvienais metais vis mažėja. O ispanų manau tikrai labiau praverstu nei rusų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ispanų arba Portugalų labiau sakyčiau nei Prancuzų nes apart Pracunzijos ji naudojama berods tik Afrikos šalyse. Šiaip norėčiau, kad vietoj Rusų/Vokiečių antra užsienio kalba būtų Ispanų/Vokiečių nes mastant realiai Rusų naudojama tik Rusijoje, Ukrainoje ir Baltarusijoje man rodos, ten nemanau, kad labai daug kas važiuos dirbt ar taip, na Lietuvoje daug dar rusų bet žiūrint realiai tai daugiausia yra senyvo amžiaus žmonės kurių su kiekvienais metais vis mažėja. O ispanų manau tikrai labiau praverstu nei rusų

darbo CV dauguma ieško, kas moka rusų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...