Eiti į turinį
Svečias Meter_Off

„Nokia“ pristatė „Lumia 1020“ su 41 MP raiškos kamera.

Rekomenduoti pranešimai

808 buvo toli gražu L1020 kameros kokybei, L1020 turi Optical Image Stabilisation, turi Nokia Pro Cam app'ą nokios sukurtą kuris ir išnaudoja geriausiai šitus megapixelius, oversamplingas patobulintas(41mpx kameros rezoliuciją suspaudžia į 5mpx) ir hardware, kaip ekrano rezoliucija, puremotion HD+ ekranas, cpu, ram...visi revieweriai pritaria, kad čia geriausias camera phone ir gali su DSLR varžytis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

pas mane skaitmeninis su maziau pixeliu :D jau zinau koks sekantis ragelis mano bus :D

Mano manymu fotikas vistiek geriau fotkins, nes jis atlieka viena ir pagrindine funkcija-filmuot/fotkinti, tad fotiko kokybe geresne bus, negu telefono, nes telefonas atlieka ne viena funkcija ir ne pagrindine fotkint, o seip telefonas nezinau ar geras, nes neismanau, bet tikiuosi apie lumia kaip ir visada atsiliepimu bus geru

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mano manymu fotikas vistiek geriau fotkins, nes jis atlieka viena ir pagrindine funkcija-filmuot/fotkinti, tad fotiko kokybe geresne bus, negu telefono, nes telefonas atlieka ne viena funkcija ir ne pagrindine fotkint, o seip telefonas nezinau ar geras, nes neismanau, bet tikiuosi apie lumia kaip ir visada atsiliepimu bus geru

nu nepyk, bet kaip paskaiciau tu atrodei visiskas asilas... Taigi sakyta, kad L1020 gali varzytis su DSLR fotoaparatais ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...