Eiti į turinį
Just_Chill

Dažasvydis

Rekomenduoti pranešimai

Buvau du kartus dažasvaidyje, pirmas kartas buvo Naisiuose (netoli šiaulių) laukas su padangom o vidury apleistas namas. Buvo įdomu, tik kulkos baigės po 2 roundų.. Vienas klasiokas durnelis rado rutuliuką ant žemės ir isikišo prie kitų, tai garsas buvo lyg šaudytų iš mashineguno, o ir dažai baisiai liejos :DDD tai susipiso. Antras kartas buvo kažkur prie tauragės miške, buvau vyresnis tai viskas buvo cool, buvo 3 roundas, likom gal 2se prieš 4. 3 nupyliau, o paskutinį nupylė dėdė su kuriuo buvom likę, vienam pataikiau tiesiai į kairę akį :DD per 4 roundą gavau dažų į galvą (kur nebuvo šalmo, beveik į pakaušį :DDD) buvo išties smagu, sutikčiau pakartoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Buvau 3 kartus, tikrai įdomu ir smagu, daug įdomiau, negu per Kompiuterį žaisti Counter Strike :) Tikrai smagus žaidimas, tik reikia būti vikriam ir mokėti šaudyti. Tikrai gerai sekėsi, labai retai, kas pataikydavo, vienas iš įdomesnių žaidimų "Vėliavos vagystė" - kuri pirma komanda spės pagriebti vėliava ta laimės, būna vienas bėgikas iš komandos kuris bėga prie vėliavos ir keli gynėjai kurie gina vėliavos nešiką, arba tie kurie atakuoja priešininkų vėliavos nešiką ;)

Ka tu cia lygini realu dazasvydi su Counter-Strike :DDD

P.S. jo,veliavos vagyste as irgi pamirsau pamineti,kai as buvau mes irgi ta zaidem.Vidury lauko budele yra,ten padejo veliava,ir kuri komanda ja greiciau parsines i savo baze ir vienam pradiniam pastate palaikys 5min t a ir pailes,o jeigu begant nusauna,ta veliava palieki ten,kur ngave nusove.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...