Eiti į turinį
Nike_Dove

Tolimųjų reisų vairuotojai ''Furistai''

Rekomenduoti pranešimai

Savaitės nuotrauka: ''Paryžiuje ieškome išsikrovimo vietos''

d722ffe2f67b539b6f7ebb7dedbf3b1218.JPG

Sveiki visi taigi vėl pradėsiu prižiurėti Tolimųjų reisų vairuotojų tema kurios jau tikrai dauguma forumiečių laukė. Čia bus keliama medžiaga apie TRV pvž. nuotraukos, klipai, anekdotai, straipsniai, muzika ir visokie kiti dalykai susije su žodžiu ''furistai''... Neužmirškite kad ir jus galite pasidalinti savo medžiaga susijusia su TRV.

Taigi norėčiau paklausti kaip praėjo jūsu ilgai laukta vasarėlė ? Gal kas suspėjote į reisiuka koki išmauti? :) Tikiuosi nesedėjote kiaura vasara prie kompiuterio ir negadinote brangaus laiko.. Nes maniškė buvo labai idomi, 'kliova' ir pilna ivairiausiu įspudžiu. Suspėjau išvažiuoti tik į viena trumpa reisa po baltijos šalis su MAN TGX 18.440 nes norėjosi daugiau pabūti su šeima, draugais ir drauge Lietuvoje kuriu nemačiau tikrai labai ilga laika.

Taigi jei turite kažkokiu klausimu susijusiu su TRV klauskite ir aš drasiai atsakysiu jei aišku žinosiu atsakyma. Tema bus atnaujinama kas 1-2d. šeip viskas priklauso nuo jūsu aktyvaus temos sekimo t.y komentarai ir vertinimai. :P

Taigi imečiau dar pora idomiu video. Gero žiurėjimo visiems

[Дальнобой Intro] Tolimųjų reisų vairuotojai ''Furistai'' // Дальнобойщики

[Дальнобой Intro] Tolimųjų reisų vairuotojai ''Furistai'' // Дальнобойщики

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, Buvau vasaros pradžioj su tėčiu išlėkes du kar į Vokietiją [Melle]. Važėm malkas sukrautas i paketes o atgal vežėm visokias prekes į Tomas Philips parduotuve, prieš 3d atvarem iš Belgijos [Antwerpeno]. Vežėm kažkokias skardas, atgal tepalus tik neprisimenu koks ten miestas palei pat sine su Olandija

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...