Eiti į turinį
Nike_Dove

Tolimųjų reisų vairuotojai ''Furistai''

Rekomenduoti pranešimai

Sveikas, mes irgi su tėčių važiavome iš Lietuvos į Šveicarija, vežėm paletęs kaškokias. Šiaip patiko tikrai, nes viską pamatai. O kokioję tavo tėtis firmoje dirbą?

Hmm Sveikas idomiai čia tu link Šveicaru patraukiai :)

ASV estų firmoje.

http://www.youtube.com/watch?v=Mg6Fyy9HtR4

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Šiaip dar niekad nemačiau tokio žmogaus, kaip Dovydas, kad taip būtų susidomėjęs TRV. Pati šiuo reikalu nesidomiu, bet, kai parašai temą, paskaitau. Vakar su šeima kalbėjome šia tema, tai išvada tokia, kad čia dirbti gali tie, kurie neturi šeimos, arba tiesiog dėl kažkurių problemų nėra šeimoje mamos. Jei atsitiktų taip, kad aš prarasčiau mamą (tfu, tfu, tfu!!!!!!!) tėtį išleisčiau dirbti čia, o visą vasarą keliaučiau su juo, tačiau dabar, kol gyvename kartu su mama, sese, nenorėčiau, kad tėtis čia dirbtų, todėl, kad tėčio nematyti ilgai negali kiekvienas. Čia nebent su tėčiu santykiai turi būt blogi, kad norėtum, jog jis išvažiavęs būtų. Darbas yra šiaip įdomus, bet tuo pačiu ir vargingas, nes manau, kad pavargsti per keliones? tačiau pliusas tas, kad aplankai ne vieną šalį ir pamatai daug. :) nežinau, ar suprantamai išsireiškiau, bet čia tik mano nuomonė :) sėkmės tau kelionėse! :)

p.s. prisiminiau tą eilėraštį, kur kažkada tau siunčiau :D

https://fbcdn-sphoto...092028971_n.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Šiaip dar niekad nemačiau tokio žmogaus, kaip Dovydas, kad taip būtų susidomėjęs TRV. Pati šiuo reikalu nesidomiu, bet, kai parašai temą, paskaitau. Vakar su šeima kalbėjome šia tema, tai išvada tokia, kad čia dirbti gali tie, kurie neturi šeimos, arba tiesiog dėl kažkurių problemų nėra šeimoje mamos. Jei atsitiktų taip, kad aš prarasčiau mamą (tfu, tfu, tfu!!!!!!!) tėtį išleisčiau dirbti čia, o visą vasarą keliaučiau su juo, tačiau dabar, kol gyvename kartu su mama, sese, nenorėčiau, kad tėtis čia dirbtų, todėl, kad tėčio nematyti ilgai negali kiekvienas. Čia nebent su tėčiu santykiai turi būt blogi, kad norėtum, jog jis išvažiavęs būtų. Darbas yra šiaip įdomus, bet tuo pačiu ir vargingas, nes manau, kad pavargsti per keliones? tačiau pliusas tas, kad aplankai ne vieną šalį ir pamatai daug. :) nežinau, ar suprantamai išsireiškiau, bet čia tik mano nuomonė :) sėkmės tau kelionėse! :)

p.s. prisiminiau tą eilėraštį, kur kažkada tau siunčiau :D

https://fbcdn-sphoto...092028971_n.jpg

Labas, taip viska tikrai normaliai išreiškiai, na tokiu šeimu kaip paminėjai yra tukstančiais.. Mano tėtis jau turi netoli 28 metų stažo, šeima, vaikus ir pnš. Taip tikrai nėra to kaip pas kitus kad tėvas gryšta iš darbo vėlai vakare t.t burba nes būna pavarges nu čia teisybe šnekam o ne pasakas kaip pvž. 'Oooo tetukas gryžo iš darbo ir visi bėga pasitikti kekviena gražu vakara prie duru' :D

O aš laukiu krūvos saldumynu, šmutkiu, nuotykiu iš užsnienio ir tėvo kuris gryšta per [2-3-4 men.] tik max 2-3dienom namo. (Jei pasilieka po europa tai užtrunka apie 5-6men.) Nuovargis tikrai yra didelis kai turi prasedėti prie vairo po 9-10h. , darbas sunkus ir žinoma 1-3sec. gali pakeisti likusi tavo gyvenima.

Na viska daro pinigai.. o gyvenimas nėra toks ir jau blogas pasakysiu :]

Dekui už nuomone. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias John_Accardo

Pats domiuosi Fūristų darbu,bei Logistikos profesija,tai man šita tema gan įdomi.

Aišku nuovargis daro savo,užmigsi ir fsio,jau gali atisdurti griovį,bet aišku pamatai daug,ir uždirbi daug,tik kad daug keliausi,daug ir uždirbsi,o čia apie tėvus ir pnš,tai to,nelabai aš irgi norėčiau kad čia dirbtų,nes matyti tėvo ilgai nelabai norisi,nes vis galvosi,kaip jam ten,ar nieko neatsitiko,ir pnš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Zdarof, video geras tik geriau dieną daugiau pafilmuok :) mldc

Sveikas Friskai, nuu naktinis gyvenimas keliuose kažkaip idomiau atrodo bet dekui butinai kita karta sukursiu ir dienos metu klipuka koki. :)

John visapusiškai pritariu tau, tik kad dauguma furistu nemėgsta logistiku nes kiti patys net nėra išlinde nuo savo biuro kėdės o aiškina ir 'bistrina' visus iš eilės. Tai tevukas dažnai siunčia juos... nes ir taip problemu būna tai jie dar 'burba' :D Bet šeip logistika kaip profesija tai pelninga tik ne Lietuvoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas Friskai, nuu naktinis gyvenimas keliuose kažkaip idomiau atrodo bet dekui butinai kita karta sukursiu ir dienos metu klipuka koki. :)

John visapusiškai pritariu tau, tik kad dauguma furistu nemėgsta logistiku nes kiti patys net nėra išlinde nuo savo biuro kėdės o aiškina ir 'bistrina' visus iš eilės. Tai tevukas dažnai siunčia juos... nes ir taip problemu būna tai jie dar 'burba' :D Bet šeip logistika kaip profesija tai pelninga tik ne Lietuvoje.

Jo LT geriau dirbti ant nuosavos. O jei firmoj tai uzsienu Olanduose kokiuose ar pns.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...