Eiti į turinį
Kornelijus_Tunaro

Random Snap.

Rekomenduoti pranešimai

ka dar sumastyt? ok maga reik pakeist pioner geriausiais, toliau dedam juosta ant priekinio lango, paskuj dedam papiktinimus ant faru su zolke, galines faras juodai, letnykus r18 su palangem, numeriai dar susilieje ir mazi kaskoki, visa salona koza juoda, bamperius pustus dar va

ir tau dar ipist i galwite uz issipisinejimus ;]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

19143900959_33b216b4d9_o.png

 

Vairas tikrai nešitai mašinai, net nesiderina du dalykai, E38 ir Nardi vairas, mersui tiktu senesniam, bet šitam- Nee.. Čia tik mano nuomonė, salono apačia tokia rūžava šiaip, medis tūrėtum rast tikrai geresnę tekstura medžio, gal biški tamsesnį padaryt, panelės viršui uždėt odos tekstura ale ten tą, kaip būna realiai mašinai ir kada su laiku ENB normalų susišaudyt, iškart vaizdas geresnis būtų, na dar, priekinis numeris man atrodo per mažas, čia kritika ir nuomonės, šaukti manau nereikės. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Vairas tikrai nešitai mašinai, net nesiderina du dalykai, E38 ir Nardi vairas, mersui tiktu senesniam, bet šitam- Nee.. Čia tik mano nuomonė, salono apačia tokia rūžava šiaip, medis tūrėtum rast tikrai geresnę tekstura medžio, gal biški tamsesnį padaryt, panelės viršui uždėt odos tekstura ale ten tą, kaip būna realiai mašinai ir kada su laiku ENB normalų susišaudyt, iškart vaizdas geresnis būtų, na dar, priekinis numeris man atrodo per mažas, čia kritika ir nuomonės, šaukti manau nereikės. :)

Turetu tamsesne spalva but ten tos apacios, pacio nardzio medienos irgi, bet kad jobanas enb keicia tas spalvas, o kitokio normalaus nerandu :S

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Turetu tamsesne spalva but ten tos apacios, pacio nardzio medienos irgi, bet kad jobanas enb keicia tas spalvas, o kitokio normalaus nerandu :S

naudok ta pati enb kur ir qpel padalino tikrai geriau bus nei šitie kosmosai,o šeip su vairu tai tikrai prašovei dėk paprasta bmw vairą ir bus cool o dėl salono spalvos susirask drablio kaulo spalvos odos textura graziai susimapink ir bus liuks  ir gear knoba galėtum sutexturint ta prasme kad bėgiai matytusi,aišku tau sprest ka daryt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

naudok ta pati enb kur ir qpel padalino tikrai geriau bus nei šitie kosmosai,o šeip su vairu tai tikrai prašovei dėk paprasta bmw vairą ir bus cool o dėl salono spalvos susirask drablio kaulo spalvos odos textura graziai susimapink ir bus liuks ir gear knoba galėtum sutexturint ta prasme kad bėgiai matytusi,aišku tau sprest ka daryt.

jau pradejes texturint knopkes ir pns :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...