Eiti į turinį
Kornelijus_Tunaro

Random Snap.

Rekomenduoti pranešimai

Kas tu toks esi, jog man galėtum čia kažką dėl tėvų pist prota? Save gal kokių modų dievu laikai?

tu blet rimtai daunas esi aš bbd :DDDD visu pirma nieko aš dėl tavo tėvu tau nepisau proto visu antra pričiom čia modu dievas ir visu trečia pats pradėjai čia reikštis nors nieks taves net nečiulbino ir neužkabino taip kad ša  ir šeip kad redagavai posta taip nereiškia kad jis pasikeis ir mano citatoi tai visi pamatysi ant kiek tu dauns esi ir nesugebi rišlių sakinių net parašyt ir šeip išmok skaityt nes matos ir tas nelabai gerai sekas nu bet ka padarysi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

tu blet rimtai daunas esi aš bbd :DDDD visu pirma nieko aš dėl tavo tėvu tau nepisau proto visu antra pričiom čia modu dievas ir visu trečia pats pradėjai čia reikštis nors nieks taves net nečiulbino ir neužkabino taip kad ša  ir šeip kad redagavai posta taip nereiškia kad jis pasikeis ir mano citatoi tai visi pamatysi ant kiek tu dauns esi ir nesugebi rišlių sakinių net parašyt ir šeip išmok skaityt nes matos ir tas nelabai gerai sekas nu bet ka padarysi

Tai, kad pas taves nelabai kas čia rišlaus. Tik dabar kažkaip netyčia, lietuvių kalbą įsijungei. O dėl tos tavo citatos, tegul matosi :DD. Reiškia man kąnors galvoji? P.S Kas tau blogai su tuo rišlumu, ar skaityt sunku kaip skyrybos ženklai sudėti ar kas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai, kad pas taves nelabai kas čia rišlaus. Tik dabar kažkaip netyčia, lietuvių kalbą įsijungei. O dėl tos tavo citatos, tegul matosi :DD. Reiškia man kąnors galvoji? P.S Kas tau blogai su tuo rišlumu, ar skaityt sunku kaip skyrybos ženklai sudėti ar kas?

tai dar neatsibodo metytis čia nes ka čia parašei tai bbž

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...