Eiti į turinį
Kornelijus_Tunaro

Random Snap.

Rekomenduoti pranešimai

A tu durns nhj? Duosiu tau vieną patarimą kuriam manau visi pritartų, mesk modinimą ir eik į lauką prasipūsi galvą kol dar vasara, nereik į mokyklą, o paskui kiauras dienas sėdėk ir žaisk loginio mąstymo žaidimus kol suprasi, kad ne tau modinimas, mašinos ir panašiai..

Ko tu čia ant žmogaus važiuoji, kai pas patį e28 su R19 monoblokais, be fitmento ir wheelgapas, kad dvi kojas sukištum? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

A tu durns nhj? Duosiu tau vieną patarimą kuriam manau visi pritartų, mesk modinimą ir eik į lauką prasipūsi galvą kol dar vasara, nereik į mokyklą, o paskui kiauras dienas sėdėk ir žaisk loginio mąstymo žaidimus kol suprasi, kad ne tau modinimas, mašinos ir panašiai..

na nestumk taip per žiauriai ant žmogaus :D visi mokinames nuo 0 :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ko tu čia ant žmogaus važiuoji, kai pas patį e28 su R19 monoblokais, be fitmento ir wheelgapas, kad dvi kojas sukištum? :D

Kur tu ten R19 matai? Fitmentas jau sutvarkytas, tada man jis nerūpėjo, nes visą dieną prasipisau su ratais.

Edvinai, aš nesakau, kad jis blogai daro.. Jis savo įdėjų neturi todėl daug ką kopijuoja, o tai užpisa.. Gal žmogus pisosi, galvojo ką padaryt, o čia atėjo padarė taip pat ir ramus sėdi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

A tu durns nhj? Duosiu tau vieną patarimą kuriam manau visi pritartų, mesk modinimą ir eik į lauką prasipūsi galvą kol dar vasara, nereik į mokyklą, o paskui kiauras dienas sėdėk ir žaisk loginio mąstymo žaidimus kol suprasi, kad ne tau modinimas, mašinos ir panašiai..

A tu durns nhj? Tu apsipuršk galvą skyščiu nuo muselių ,nes biški nusišneki , pats norėčiau pažiurėt nuo ko pradėjai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kur tu ten R19 matai? Fitmentas jau sutvarkytas, tada man jis nerūpėjo, nes visą dieną prasipisau su ratais.

Edvinai, aš nesakau, kad jis blogai daro.. Jis savo įdėjų neturi todėl daug ką kopijuoja, o tai užpisa.. Gal žmogus pisosi, galvojo ką padaryt, o čia atėjo padarė taip pat ir ramus sėdi

Fotkėse labai puikiai matosi R19, pasižiūrėjus į jų dydį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...