Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Pikc_Lukas

Padekit ne del sampo cia del kolonkiu :(

Rekomenduoti pranešimai

Kokio velnio namuose belaidės kolonėlės? Kišenėje tampysi? Garso kokybė, žinoma, bus prasta. Už per pus mažensę kainą kokybiškesnes rasi.

1 Yra laidas nesuprantu isko sprendziat kad belaides ?? yra laidas 3,5mm kokybe issiaiskinau ir ji yra visai nebloga

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1 Yra laidas nesuprantu isko sprendziat kad belaides ?? yra laidas 3,5mm kokybe issiaiskinau ir ji yra visai nebloga

Satelitai tai belaidžiai. "visai nebloga". kitiems ir iš maximos ausinės už 2.99Lt "visai neblogos". Šiaip, jei nori pasigailėti, pirk :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Satelitai tai belaidžiai. "visai nebloga". kitiems ir iš maximos ausinės už 2.99Lt "visai neblogos". Šiaip, jei nori pasigailėti, pirk :)

Kzn topocentre zejau nuejom su tuo ''EXPERTU'' ir sandeliuka pajunge parode viska kaip bluetooh ijunkti testavau ir be lado ir su o del tu kur salia mini yra tai isju laidas eina i suba ir pats subas duoda Bluetooh

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kzn topocentre zejau nuejom su tuo ''EXPERTU'' ir sandeliuka pajunge parode viska kaip bluetooh ijunkti testavau ir be lado ir su o del tu kur salia mini yra tai isju laidas eina i suba ir pats subas duoda Bluetooh

Tau reikia nuomonės, o mano nuomonė yra ta, kad čia yra dar viena šiukšlė. Tavo vietoje nepirkčiau ir mieliau pažiūrėčiau į pigesnes, kad ir laidines, normaliai grojančias kolonėles.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tau reikia nuomonės, o mano nuomonė yra ta, kad čia yra dar viena šiukšlė. Tavo vietoje nepirkčiau ir mieliau pažiūrėčiau į pigesnes, kad ir laidines, normaliai grojančias kolonėles.

Mano nuomone kad tu gali ait is sitos temos ir negryzti nes tokiu kaip tu tai is tokiu pagalbos nereikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...