Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Vladimir_Ivanov

Vladimir_Ivanov Sargo istorija.

Rekomenduoti pranešimai

Artėjančiu švenčiu proga gabaliukas jums

Sveiki gyvi sargiečiai taigi po tiek metu po tiek laiko noriu papasakoti jums savo sarg'o givenimo istorija nuo pat pirmo nick žaidima,nuo pat pirmojo žinksnelio iki dabartinio,bei kaip sekasi man žaisti,ką naujo pasiekiau net nesitikėdamas kad aš tai galiu pasiekti.Papasakosiu Metu datomis tikiuosi jums tai bus aiškiau.

2011 metai.

Geras mano draugas pasiūlė žaisti samp.Aš apie toki žaidima net nežinojau bet pabandes tikrai patiko Su draugu sedėjome ir galvojome mano pirmanį Varda_Pavardė serveryje,Sumastėme ant prikolo užvaryti Augenijus_Ostapenko. Draugas mano padėjo isilaikyti teises taigi buvau dar grynai žalias sarg veikėjas po kiek laiko galim sakyti po pusmečio mane apgavo vienas toksai kurio Niko serveryje nepamenu.Paskui draugas geras mano senasis padėjo jį susigražinti bet man su savo pirmoju nick acibodo bežaisti ir jį atidaviau draugui.

2011-2012 metai.

Susikūriau dar viena nika Alvix_Nike. Žaidžiau su šiuo niku jau buvau geltonas sarge ka reiškia geltonas? ta prasme patyręs jau šiek tiek jau žinojau kur kas kada kame?.Žaidžiau i darbus patekti nemokėjau taip labai bet Pirmasis su šiuo V_P darbas buvo Medikai,darbas patikt patiko nes jisai buvo pirmasis darbas mano sarg istorijoje.Po kiek laiko liūdnai atsibodo žaisti sargą ir Savo nick pasilikau acargai. Dabas su Alvix_Nike niku nežaidžia niekas tenais buvo 91,000xp mediko 34,000xp toliau visur 0,0,0.

2012 metai.

Iš seno pažystamo kitaip žinomo Matthew_White Sarge nusipirkau nick Dovydas_Keksas :D keksai skanus dalykai nes visi man rašydavo po kiek keksai? :D Su šiuo Dovydas_Keksas niku žaidė dar vienas draugas mano t.y. Benas_Value na po kiek laiko žaidžiau su Dovydas_keksas acc xp buvo pilna dirbau PD pats savo jegomis isidarbinau pas Mantas_Snash geras direktorius buvo bei jo pavaduotojaus Denisas_Vileiskas na paskui buvo rodos Samgas bet jis irgi normalus kentas negalima sakyti kad jis ne normalus bet kaip pastebėjau šiomis dėnomis iš jo pizdavojasi keletas snukiu bet tai praeitis.Dovydas_Keksas acc Nušovė iš manes kažkokiu tai žaibišku budu Avataras_Andrius perspėju visus žaidėjus šis žmogus ira vagis! nuo jo laikytis atokiau bei jokių mainu nedarykte.

2012-2013 metai.

Susigūriau nika Vladimir_Ivanov man jį patarė kurtis draugai nes jie geriau žino ir ira patyre sarge. Vladimir_Ivanov nick retkarčiais prisistatau kaip Dovydas_Keksas.Su Vladimir_Ivanov nicku žaidžiu ir dabar šiom dienom nes tai mano geras nikas ir aš tuom esu patenkintas.Pirmasis mano darbas su šiuo niku buvo Radistai,pas direktore Santa_Randute :) m gera direktorė bei gera mano sena Sargo pažystama.Antrasis darbas buvo pas Dovydas_Sučiara bei mano atiduotu niku žaidžiantis draugas kuris išpoulerėjo Augenijus_Ostapenko :) mediku dirbau iki pat 2013 metu kažkurtais kiek pamenu kalėdu buvo Lanstalker mašiniukai rodos su mirgalkėm jie man patiko geri direktoriai buvo tais laikasi o dabar pasižiūritn Sukčiai,aferistai,kažkokie čiūvai vaikai kurie prinarina ir t.t. geriau tokių būtu serveryje mažiau. Tapau 2013 metais 11 mėnesi 08 diena Apsaugos darbo pavaduotojumi dirbau apsaugoje 3 mėnesius ir pasiekiau ko norėjau.Prabilus apie pavaduotoja Buvau grieštas,geras,sąžiningas,žinantis ka daro pavaduotojas apsaugos komanda manęs klausė 100/100 nes žinojo jeigu man kasnoris nepatiks jiems bus blogai,ta prasme pareis 3-2 ispejimai iš karto neperspėjant daugumas darbuotojams taip ir buvo kaip če pasakius jei nebenorėjo eiti i apsauga atgal nuo išmetimo laikotarpio nes žinojo kad jeigu eis atgal tai geriau būti tyliam ramiam nepratarti nei žodi ir negauti Ivanovo rustybės.Serveryje pažystu daugumas direktoriu buvusiu bei esamu jie tikrai ira geri seni pažystami ar net nauji bet tai ira praeitis tikra drauga pažinsi bėdoje ir aš žinau kas ira tikras draugas sarge.Na, pakask jau pasakoti man Švenčiu proga nusprendžiau pasidalinti savo istorija patirtimi su jumis sarg žaidėjai.Man visa ta laikotarpi sekėsi žaisti idealiai tiesiog nuostabiai ir viskas dabar ira gerai dirbu teisėsaugoje kur ir visada norisi man dirbti.

Sekmės visiems bei gero jums Sekmadienio susitiksime sarge per eglutės ižėbima :) kuris vyks 2013-12-08 - 19:00h Sekmės :)

Radai klaidų? -- i mano Forumo Až :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Va vėl blogas.... Neįsižeisk, bet neįdomu gi... Jei nori rašyt blog'ą turi mokėt sudomint žmones savo tekstu, o mano nuomone čia bile parašyta kitaip sakant copy/paste nuo QQ3 blogo apie jo istorija turiu omenį kad šablonas toks pats. Kurkit normaliai arba nepykit dėl freeposterių temoj ( kaip aš tokių) kol dar neužraukė jūsų tų blog'ų čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Va vėl blogas.... Neįsižeisk, bet neįdomu gi... Jei nori rašyt blog'ą turi mokėt sudomint žmones savo tekstu, o mano nuomone čia bile parašyta kitaip sakant copy/paste nuo QQ3 blogo apie jo istorija turiu omenį kad šablonas toks pats. Kurkit normaliai arba nepykit dėl freeposterių temoj ( kaip aš tokių) kol dar neužraukė jūsų tų blog'ų čia.

Rimti kentai supras kaip man visa mano sarg isorija ira Svarbi bei mano drauguams. jeigu viska rašiau pats tai nereiškia kad Copy paste. Kas buvo tas ira viskas apie mane? nereikia tau primesti tokiu krūtu jeigu tu tokais nesi esi dar žalias serverio veikėjas. Matosi iš tavo visko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Rimti kentai supras kaip man visa mano sarg isorija ira Svarbi bei mano drauguams. jeigu viska rašiau pats tai nereiškia kad Copy paste. Kas buvo tas ira viskas apie mane? nereikia tau primesti tokiu krūtu jeigu tu tokais nesi esi dar žalias serverio veikėjas. Matosi iš tavo visko

nu teip mano best drg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Rimti kentai supras kaip man visa mano sarg isorija ira Svarbi bei mano drauguams. jeigu viska rašiau pats tai nereiškia kad Copy paste. Kas buvo tas ira viskas apie mane? nereikia tau primesti tokiu krūtu jeigu tu tokais nesi esi dar žalias serverio veikėjas. Matosi iš tavo visko

Matau nervuotis jau pradedi <_< Tai jeigu tu toks rimtas tai kodėl blogo neperki ? :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

O kam pirkti kam litus leisti ant tokio šūdo? jei tu nori tu ir pirk.

Bet tą šūda vistiek čia rašai. O kam man jo ? Juk pats sakei kad aš nerimtas, žaliais nieko nepasiekęs juk niekam neįdomu mano blogus skaityt bus :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Rimti kentai supras kaip man visa mano sarg isorija ira Svarbi bei mano drauguams. jeigu viska rašiau pats tai nereiškia kad Copy paste. Kas buvo tas ira viskas apie mane? nereikia tau primesti tokiu krūtu jeigu tu tokais nesi esi dar žalias serverio veikėjas. Matosi iš tavo visko

Nu ble* :DDDDDD tu rašyt išmok. :DDDDD Sako žalias veikėjas. Jis stobal seniau už tave lošia. :DDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...