Eiti į turinį
Anglas_Frozy

Pirotechnika, petardos.

Rekomenduoti pranešimai

Na čia pirmieji metai, nesenai sužinojau, kad Dinamonas (facebooke parašyk Dinamonas, rasi) yra iš Klaipėdos, tai asmeniškai nespėjau užsisakyti, bet kiek sakė su juo susitinki (jeigu Klaipėdoj), tu jam paduodi pinigus, jis tau prekę, o jeigu į kitus miestus, tai manrods banku pavedi pinigus ir atsiunčia tau paštu. Iš dinamono manau labai patikima, nes iš jo perka visa Lietuva, o jeigu apgautų ką nors tai pasklistų kalbos ir jam biznio nebeliktų, todėl nemanau, kad jis galėtų apgauti. Aš dabar užsisakiau per klasioką, klasioko draugas užsakė, paduos klasiokui, o klasiokas man, rytoj jau turėčiau gauti. Tas klasioko draugas pirko iš dinamono. Dinamono skype: "dinamonas" (be kabučių "), pasirašyk jam ir išsiaiškinsi viską.

Vilkin, o gal žinai kaip atrodo ar ta achtung kur numečiau ar ne? Ir kaip tu tą dūminę pasigaminai? Įdomiai skamba.

pavadinimas rocket fuel bet siaip ta pati dumine
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dinamonas iš KLP?

Tikriausiai, man taip sakė, minėjo, jog dažniausiai prie studlendo susitikt reikia su juo, patikimiems duoda ir adresą savo, kad patys ateit galėtų, jeigu ten dideliais kiekiais. Freis, ačiū, girdėjau, kad p2000 galinga labai, bet dar vėliau sužinojau, yra galingesnių, sueis. Delco, ačiū, pabandysiu, tik supranti esmė tame, kad ant to tigerio kaip matau fotkėj trumpas knatas neis apviniot, bet pabandysiu. :D

Mes su klasioku čia svajojam molotovo kokteilį pasidaryt, aš ištikro nežinau kaip padaryt, sakė, kad pakanka benzo, medžiagos kuri degtų ir ugnies, bet nežinau, man rodos tai ir liks tik svajonė, nes tokie dalykai nelegalūs labai. :D

Ir dar klausimas, o jeigu dūminę į laiptinę kokią 10-ies aukštų įmesčiau į kokį 4 aukštą, pasklistų daug dūmų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Leiskit paklaust, kiek jus metų? ir ar negaila tėvų, ar savų pinigų į ora leist? Jau geriau pasidarykit iš dektukų ir pigiau ir efektas geras, pamenu su tėvu buvom padidarę, tai kai driokstelėjo tai nepalyginsi su jojiom žukėm.

ir kaip pasidaryt iš tų degtukų taip, kad sprogimas neprilygtų 'žukėm'? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

mažieji binladenai nh...

eik per naujus ir kiekvienam zmogui pisk prota, kad jis binladens, pats irgi nesi didelis

perka dažnai iš Dinamono , Žiogelio , Jokūbo (djkubas4) . Ir dabar turiu įvairiausių turiu dvi baterija "Chile" ir dar kažkokią dabar sode negaliu pasakyti , Turiu korsarkų , actung , picolo juodikių ir dar visokių xujučių .Perku paštu patikima , o kai ateina žiema dažniausiai perku parduotuvėse patinka man sprogdint jas . Pačių petardų nepardavinėju .

bandei jau gal achtunga?

Leiskit paklaust, kiek jus metų? ir ar negaila tėvų, ar savų pinigų į ora leist? Jau geriau pasidarykit iš dektukų ir pigiau ir efektas geras, pamenu su tėvu buvom padidarę, tai kai driokstelėjo tai nepalyginsi su jojiom žukėm.

a tu per naujus tik degtuku dezute teleidi sau nupirkti ar kaip cia? jeigu mes megstam normaliau pazymeti naujus metus, tai koks tavo supistas reikalas kiek mums metu ir ar gaila ar ne gaila. geriau sprogdinsiu zuki negu laikysiu rankose uzdegta degtuka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...