Eiti į turinį
Anglas_Frozy

Pirotechnika, petardos.

Rekomenduoti pranešimai

As pats naudoju PD1000 labai geras, dar megstu dideles zaliukes, ir piratkas. Actung turejau, susprogdinau, nu garsas buvomnemazas, bet galingumas kazkaip nekoks.

Nepasakok, achtung garsas nėra didelis. Didelė yra tik sprogstamoji galia. Garsu achtung neprilygsta p2000.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

ir kaip pasidaryt iš tų degtukų taip, kad sprogimas neprilygtų 'žukėm'? :D

Eina, nenoriu čia skelbt, bet einą ir efektas tikrai geras, tik tiek, kad pirštus paskaustą bedarant :)

eik per naujus ir kiekvienam zmogui pisk prota, kad jis binladens, pats irgi nesi didelisbandei jau gal achtunga?a tu per naujus tik degtuku dezute teleidi sau nupirkti ar kaip cia? jeigu mes megstam normaliau pazymeti naujus metus, tai koks tavo supistas reikalas kiek mums metu ir ar gaila ar ne gaila. geriau sprogdinsiu zuki negu laikysiu rankose uzdegta degtuka

Oj krw lietuvos turtuolis atsirado, iš tėvų piniginės perki viską ir čia dar ahujelini? O dėl tų degtukų tai savo durnumą parodei, kur aš galiu už 2LT nusipirkt gal kokį 10 - 15 degtukų dežučių ir išeis ~ 10petardų, o tu už 6lt 5žukes ar bbž ką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Įdomę temą uždaviai. Aš tai kekvienais metais perku, surenku iš draugų visų kam reikia, maždaug 400 litų, ir prisiperkam. O tada tai JOO Išeina pigiau visų petardų + didžiulės nuolaidos. Apie duminęs, taip tūrėjau, bet pigiau, liktais po 9 litus, dūmai labai tiršti, bei apie 5 minutes jie stovi. Dažniausia perku ~2kg maišęlį KORSAKŲ. Mokykloj buvom toletą ištaškę :D. Jeigu kam reikia, parduodu siunčiu paštu ir panašiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Eina, nenoriu čia skelbt, bet einą ir efektas tikrai geras, tik tiek, kad pirštus paskaustą bedarant :)

Oj krw lietuvos turtuolis atsirado, iš tėvų piniginės perki viską ir čia dar ahujelini? O dėl tų degtukų tai savo durnumą parodei, kur aš galiu už 2LT nusipirkt gal kokį 10 - 15 degtukų dežučių ir išeis ~ 10petardų, o tu už 6lt 5žukes ar bbž ką.

A kur nors rašiau, kad turtuolis esu? Hamerius pirkau už savo pinigus, bet neneigsiu, prieš naujus vėliau pinigų duos tėvai, ar čia kažkas blogai? Mano tėvas pats mėgstantis pasprogdinti petardas, tad duos tų litų, ir išvis čia gėda turėtų būt ar kaip, kad ką nors perki iš tėvų pinigų? Giries giries čia tais savo degtukais, bet nihuja nesakai, kas ten per ale petarda, zuki 6lt nekainuoja, juolab tik už 5 vienetus, kai nežinai tikslaus skaičiaus, tai gal ir nerašyk jo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mano dabar turima amunicija:1483633_662382990460496_1677191285_n.jpg?oh=7b3537a3f487a90a5fea16d88b8be4bb&oe=52ABB7DB&__gda__=1387065039_81582dde53b046de1c095b57312977471484868_662382993793829_266915343_n.jpg?oh=b82638bec28d35e40516fbf8291b4514&oe=52AC2739&__gda__=1387053589_f2ff23299ab3cf991a402c10840c649c

Vo bl, gerai čia prisivaręs, klasiokas sakė china bomb tuos apsimoka pirkt, geri yra, matau tu tokią pačią nuomonę apie juos turi. :D

Įdomę temą uždaviai. Aš tai kekvienais metais perku, surenku iš draugų visų kam reikia, maždaug 400 litų, ir prisiperkam. O tada tai JOO Išeina pigiau visų petardų + didžiulės nuolaidos. Apie duminęs, taip tūrėjau, bet pigiau, liktais po 9 litus, dūmai labai tiršti, bei apie 5 minutes jie stovi. Dažniausia perku ~2kg maišęlį KORSAKŲ. Mokykloj buvom toletą ištaškę :D. Jeigu kam reikia, parduodu siunčiu paštu ir panašiai.

O galima tuose dūmuose būti? Nepradės griaužti akių ar pan.?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

A kur nors rašiau, kad turtuolis esu? Hamerius pirkau už savo pinigus, bet neneigsiu, prieš naujus vėliau pinigų duos tėvai, ar čia kažkas blogai? Mano tėvas pats mėgstantis pasprogdinti petardas, tad duos tų litų, ir išvis čia gėda turėtų būt ar kaip, kad ką nors perki iš tėvų pinigų? Giries giries čia tais savo degtukais, bet nihuja nesakai, kas ten per ale petarda, zuki 6lt nekainuoja, juolab tik už 5 vienetus, kai nežinai tikslaus skaičiaus, tai gal ir nerašyk jo.

kai pajusi ką reiškia savom rankom užsidirbti, atšoks fantazija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Gang_Fozzy

Eina, nenoriu čia skelbt, bet einą ir efektas tikrai geras, tik tiek, kad pirštus paskaustą bedarant :)

Oj krw lietuvos turtuolis atsirado, iš tėvų piniginės perki viską ir čia dar ahujelini? O dėl tų degtukų tai savo durnumą parodei, kur aš galiu už 2LT nusipirkt gal kokį 10 - 15 degtukų dežučių ir išeis ~ 10petardų, o tu už 6lt 5žukes ar bbž ką.

eik savo degtukus sprogdink, o ne komentuok temose. jei žmogui negaila pinigų dėl nors ir "kelių minučių" malonumo, kur čia tavo bėdos? aš pavyzdžiui irgi maloniau nusipirkčiau už tuos kelis litus, nei vargt ir kažką ten iš degtukų bandyt išrast

kai pajusi ką reiškia savom rankom užsidirbti, atšoks fantazija.

nesuprantu dėl ko tu taip giliai bandai išsiaiškint kaip jis gavo pinigus, galbūt neužsidirbo, bet nors ir močiutė būtų davus - vistiek davė, kad jis gautų malonumą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...