Eiti į turinį
Gta_Samp

Counter-Strike Global Offensive

Rekomenduoti pranešimai

Bet eina ** (acargei modai as parasiau 2 raides o ne keiksmazodi), kokie nesveikeliai esat. Tik kad papist prota ir pasipizdavot. Man tai be to patinka moderatoriai sitos temos. Su tuo storu bagackiu, aka Csgo milioner, kai aiskinau, kad jis pirmas pradejo prakaita varvint sitoj temoj, tai mane uzbanino, o cia kai visokie canceriai gincijas " AHXAHXHAXHAHXH PADAREI ACE ????? TAI TIKRIAUSIAI PRIES SILVERIUS XDDDDDDDDDDD, AS ESU BEST IR TIK AS GALIU PADARYT ACE MGE RANKE KURIS YRA GERESNIS UZ VISUS KITUS HAHAHAHXAHXHAXH XDDD" tai px yra ? Jus sugebekit pasidziaugt uz kita, ar jum stovi, kai kitus zeminat ? Patys esat dulkes ir dar sugebat kitiem pist prota, kad esat nelaimingi islepinti pizdabolai. Kaip jum ikrest proto, kad daunai esat ir nesuprantat, kad esat kalti JUS, o ne kiti. Sakau, pries komentuodami pagalvokit, nes bbd absurdiski esat.

gilios minys tik nuo ju man stovi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

ble jei parašytą kad jie offline turėtum iškarto suprasti , kad jie offline , o ne klausti xdd

blet gal dėl to kad aš pažiūrėjau tutorial kaip daryt betus dariau tai pirma karta ir man buvo kitaip nei tutoriale todėl paklausiau čia? nes aš gal kažką ne taip darau ir nežinau kokie ten botai įjungti ar išjungti ir šeip manau tema tam ir yra skirta kad paklaust bet atsirand tokių balvonų kuriem reikia prisipist prie visko. (ir šeip vis dar off tie botai visa diena jau)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Bet eina ** (acargei modai as parasiau 2 raides o ne keiksmazodi), kokie nesveikeliai esat. Tik kad papist prota ir pasipizdavot. Man tai be to patinka moderatoriai sitos temos. Su tuo storu bagackiu, aka Csgo milioner, kai aiskinau, kad jis pirmas pradejo prakaita varvint sitoj temoj, tai mane uzbanino, o cia kai visokie canceriai gincijas " AHXAHXHAXHAHXH PADAREI ACE ????? TAI TIKRIAUSIAI PRIES SILVERIUS XDDDDDDDDDDD, AS ESU BEST IR TIK AS GALIU PADARYT ACE MGE RANKE KURIS YRA GERESNIS UZ VISUS KITUS HAHAHAHXAHXHAXH XDDD" tai px yra ? Jus sugebekit pasidziaugt uz kita, ar jum stovi, kai kitus zeminat ? Patys esat dulkes ir dar sugebat kitiem pist prota, kad esat nelaimingi islepinti pizdabolai. Kaip jum ikrest proto, kad daunai esat ir nesuprantat, kad esat kalti JUS, o ne kiti. Sakau, pries komentuodami pagalvokit, nes bbd absurdiski esat.

vel banano nori? :D

sakai aš storas? :D prilėk taigi vistiek z atpizdinsi :DD

 

http://steamcommunity.com/profiles/76561198117178024   typo nemiljonierius?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

čia žinai irgi ace tik kad likau 1v4 ir man reikėjo retakinti ir mge rankas tai vpš px ane?

 

 

nu omg wow nušovei 5 silverius ir dar iš nugaros 

 Cia tipo tu kietas, kad mge sed ane? Ciuvakas sedi gn3 ir pirmas jo ace yra, kodel jis negali pasirodyt, tuo labiau, kad neizuliai? Kokio bybio tau pisly prisipist prie jo? Nezinau ar tu suvoki tai, kad pakankamai daug cia musu yra kurie auksciau sedi uz tave, bet kiekviename poste nesigiria. Jei jautiesi toks axuenas playeris, surink komanda, galim pazaisti ir ant skinu jei nori.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Bet eina ** (acargei modai as parasiau 2 raides o ne keiksmazodi), kokie nesveikeliai esat. Tik kad papist prota ir pasipizdavot. Man tai be to patinka moderatoriai sitos temos. Su tuo storu bagackiu, aka Csgo milioner, kai aiskinau, kad jis pirmas pradejo prakaita varvint sitoj temoj, tai mane uzbanino, o cia kai visokie canceriai gincijas " AHXAHXHAXHAHXH PADAREI ACE ????? TAI TIKRIAUSIAI PRIES SILVERIUS XDDDDDDDDDDD, AS ESU BEST IR TIK AS GALIU PADARYT ACE MGE RANKE KURIS YRA GERESNIS UZ VISUS KITUS HAHAHAHXAHXHAXH XDDD" tai px yra ? Jus sugebekit pasidziaugt uz kita, ar jum stovi, kai kitus zeminat ? Patys esat dulkes ir dar sugebat kitiem pist prota, kad esat nelaimingi islepinti pizdabolai. Kaip jum ikrest proto, kad daunai esat ir nesuprantat, kad esat kalti JUS, o ne kiti. Sakau, pries komentuodami pagalvokit, nes bbd absurdiski esat.

1c98730d165b9a061e095622d73d021437.jpg

svarbu mama antkakli nupirko labdarinkej

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...