Eiti į turinį
Mantas_Shato

Lažybos - pinigų šaltinis ar jų praradimas?

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, Sarg.lt bendruomene,

seniai nesimatėm, kai kurie turbūt ir nebežino kas aš esu, neprisimena ar nenori prisiminti, bet esu Mantas iš Šiaulių, jau studentas... Gyvenimo patirties su kiekviena diena vis daugėja, todėl nutariau su jumis pasidalinti vis kažkokiomis įvairiomis gyvenimo situacijomis, pamokomis, išgyvenimais. Tikiuos įdomiai pasiskaitysit ir kartu aptarinėsit.

LAŽYBOS - pinigų šaltinis ar jų PRARADIMAS?

Mažoje lažybų punkto patalpoje stoviniuoja keletas žmonių. Papilkėję veidai be šypsenų įsmeigti į didelį televizoriaus ekraną, transliuojantį kažkokias varžybas. „Penkis litus už ketvirtą... ai, dar už pirmą penkis“, - tarsteli iš pažiūros aštuoniolikmetis jaunuolis. Pastatęs prisėda šalia savo draugų ir viltingai sužiūra į ekraną - laukia rezultatų. Galiausiai su atodūsiu bilietėlį sugniaužia rankoje: „Vėl dvidešimt išleidau.“

Dvidešimt litų? Niekai. Yra žmonių, kurie per dieną sugeba pralošti kelis šimtus, vėliau tūkstančius, o po to, galima sakyti, „pralošia“ ir savo šeimą, ir gyvenimą. Gaila tokių žmonių, bet be rimtos artimųjų pagalbos išsikapstyti nėra galimybių.

Esu įsitikinęs, kad svarbiausia laiku sustoti. Taip pat galima nusistatyti tam tikrą statymų skaičių ar sumą per mėnesį: „Pavyzdžiui, jei statai daugiau nei vieną kartą per mėnesį – neviršyti penkiasdešimties litų sumos. Arba statyti tik kartą, bet po dvidešimt litų – nesėkmės atveju nuostolis nėra labai didelis. Pavojingiausias išlošimo džiaugsmas. Sėkmės paakintas žmogus dažnai pralošia ne tik laimėtus, bet ir visus piniginėje buvusius banknotus - tai galima palyginti su sekmadieniniu loterijos bilietu – išsiugdžius įprotį pirkti tik vieną bilietą, išlošus nederėtų skubėti įsigyti dešimties ar dar daugiau.

Yra tokių lošėjų, kurie visiškai praranda kontrolę. Tam, kad galėtų lažintis, jie viską neša iš namų. Tiesiog atsiranda toks azartas, kai nebegali sustoti. Na, tai būdinga ne tik lažybų punktuose, bet ir lošimo automatų salonuose.

Lažybų punktų informacinėje sistemoje įregistruota per tūkstantį prašymų neleisti lažintis. Prašymus rašo labai daug žmonių. Įeiti į lažybų punkto patalpą tie asmenys turi teisę, bet statyti pinigų – ne. Dėl labai didelio prašymų skaičiaus la-ybų bendrovės nesugeba atsiminti visų veidų, kuriems nederėtų lažintis. Kadangi nuolatinių klientų veidus atsimena ir net pavardes moka atmintinai, į punktą užėjus neaiškiam asmeniui, tikrina, ar jis nėra užregistruotas informacinėje sistemoje.

Pasitaiko ir tokių atvejų, kai į lažybų punktus ateina net jaunuolių motinos. Jos skundžiasi, kad sūnus vėl lošia, prašo jų neįleisti. Bet kas iš to, jeigu konkrečiame punkte jo veidą prisimena o jis nueis į kitą, kuriam niekas į informacijos sistemą nežvilgčioja?

Istorija iš Rolando išgyvenimų:

Lažybų punkte prie televizoriaus rymantis Rolandas sako ateinantis bemaž kasdien: „Jaučiu, kad tai jau liga. Tiesiog nebegaliu sustoti. Ateinu kiekvieną dieną ir lošiu. Ankščiau man labai nesisekdavo, todėl dabar džiaugiuosi, kad negrimztu į minusą.“

Kiek jis išleidžia statymams kasdien? Atsakymas: „Na, įvairiai, net negalėčiau konkrečiai įvardyti. Manau, penkiasdešimt litų dienos statymams yra mano vidutinė suma. Pavyzdžiui, šiandien pastačiau dvidešimt litų, bet jau laimėjau trisdešimt litų.“

Jaunuolis prasitarė, kad jam ne kartą įvairūs lažybų punktai siūlė parašyti prašymą, uždraudžiantį lažintis. Tačiau per stalą persisvėrusi darbuotoja įsiterpė: „Jam to nereikia, šitas vaikas turi stabdžius.“

„Bet aš atsisakiau, dar nėra šitaip sunku. Šią vasarą ketinu kur nors išvažiuoti. Pertrauka, kurios metu nesilankysiu punkte, man išeis į naudą. Gal po truputį atprasiu?“ - svarstė Rolandas.

Problema aktuali ir sunki. Ar Jūs jau esate su tuo susidūrę? Ar pažįstate draugų, kurie jau pralošia nemažai draugų? Pasidalinkite apie tai su visais bei padiskutuokime, ką daryti, jog lažybos netaptų baisia liga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Net nežinau man siūlo draugai pokerio lošti iš 2lt :D

Aš nesutinku nes jei laimėsiu norėsiu dar žaisti bet paskui galiu pralošti visus pinigus.

seniai būdavo tokių žmonių kurie pralošdavo savo namus, užstadydavo vaikus.

Gaila man tokių žmonių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dažnai labai stengiuos nesilankyt tuose punktuose , bet kartais tenka apsilankyt . Kabliuot tai manęs nekabliuoja labai jie , kartais ant šuniukų prametu arba statymą kokį rimtesnį padariau ir vsio . Asmeniškai man žymiai geriau kazino pramest kažkiek lt , nei ten :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Esu statęs su tėvu kuriais metais kai žalgiris su realu lošė žalgirio kofas buvo 16.00 Madrido 1.07 tai pastatėm 1000 nepamenu už žalgirį ir pamenu ant 2 gal taškų laimėjo tada buvau kaip sakant 9 danguj ,o šeip esu dideliam pliuse . Maždaug + 10,000 ne aš ,o tėvas aš tik kartais iš savų litų statau esu išlošęs maždaug 300 litų ir nieko neesu pralošęs nei aš , nei tėvas neturim tos "priklausomybės" . Tėvas tik per tas rungtynes laimėjo tiek litų , o dėl kitų tai dažniausiai kartu su manimi stato . Vienas už vieną kitas už kitą ,statom po dvacoką ir visada jis pralaimi . :D Tai tiek visada statom TopSport lažybose dar kartais tose TonyBet . Bet dažniausiai tai topspor atrodo .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Turiu kelis draugelius kurie užsiima statymais, kitaip pasakius ne užsiima o jie tiesiog pasinešę ant to dalyko.. Kas dieną, po darbo prasedėti 4-6 valandas lažybų punkte ateina ir sako "Šiandien išėjau į pliusą 400 litų" Aš jam "Tu paskaičiuok kiek tu jau pralaimėjąs, ir suprasi kad laimėti 400 litų yra niekas palyginus su pralaimėtais pinigais" Atsakyme tyla.. Blogas dalykas, tačiau jaigu tarkim statyti ant futbolo gali gerai prasižaisti jaigu žiūri futbolą ištisus 2-4 metus, žinoti kiek vieną žaidėją, jų skaudžias vietas ir absoliučiai viską išanalizuoti.. Aš prieš, niekada nestačiau ir nestatysiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Turiu kelis draugelius kurie užsiima statymais, kitaip pasakius ne užsiima o jie tiesiog pasinešę ant to dalyko.. Kas dieną, po darbo prasedėti 4-6 valandas lažybų punkte ateina ir sako "Šiandien išėjau į pliusą 400 litų" Aš jam "Tu paskaičiuok kiek tu jau pralaimėjąs, ir suprasi kad laimėti 400 litų yra niekas palyginus su pralaimėtais pinigais" Atsakyme tyla.. Blogas dalykas, tačiau jaigu tarkim statyti ant futbolo gali gerai prasižaisti jaigu žiūri futbolą ištisus 2-4 metus, žinoti kiek vieną žaidėją, jų skaudžias vietas ir absoliučiai viską išanalizuoti.. Aš prieš, niekada nestačiau ir nestatysiu.

Taip, su futbolu tikrai sunkiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...