Eiti į turinį
Mantas_Shato

Lažybos - pinigų šaltinis ar jų praradimas?

Rekomenduoti pranešimai

Visai įdomi tema, kodėl gi nepadiskutavus.. :rolleyes: Nesu lošęs lažybuose, tai ir nežadu nieko užsiimti tokiu dalyku, nes lošimai sugadina žmones, daug esu girdėjęs, kad ne vienas žmogus buvo smarkiai nusilošęs, nuo pasiturinčio asmens, tapo elgeta.. Daug žmonių yra prieš lažybas, ir jų nekenčia. Bet yra ir tų kurie pralošia ir vėl atsilošia, taip daug kartų pažaidus, ateina azartas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Panašu yra pokeris. Prieš kokius 3 metus pradėjau žaisti pokerį su draugais... Taip buvau gavęs kablį, kad negalėjau sustot. Buvau pliuse ~200LT bet po truputį sėkmė pradėjo nusigręžti nuo manęs, jau po kiek laiko sėdėjau minuse ir baigiau lošimus. Štai prieš keletą mėnesių grįžau į pokerį ir jau pliuse turiu apie 150LT. Dabar žaidžiu žymiai profesionaliau nei prieš metus, pralaimėjimą patyriu retai ir tai po ilgos ir varginančios kovos. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Lošiu visur kur tik įmanoma,puikiai suprantu ką reiškia "kablys",būdavo ir man kartais,bet dar namų nepralošiau :D čia kalbant apie topą.

Bet dažniau palošiam pokeri,tai jau kaip ir įprasta išėjus į lauką pasimt kartu ir kortas.

Pradinė stafke nuo 50ct iki 5lt. Visokių dienų būna.

O čia keletas fotkiu iš kiemo.

ce269a4575869d827dd2edf69b73fd70117.JPG

d006a868aa165bc7fc2b1f05ed9a4aaf988.jpg

b366152285b3e47ffc181203240307f0639.jpg

nade :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Laimėjau 100 rublių

Pasirašo,

Lietuvos Komunistų partijos centro komiteto pirmininkas,

Draugas Sraigius Sniečkus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...