Eiti į turinį
Jerry_Miguel

Elektroninės cigaretės

Rekomenduoti pranešimai

Aš pats elektroninės cigaretės neturiu ir šiaip nenorėčiau,nes man tai kažkaip nepatinka,bet mano mokykloj tai turi kokie 4 žmonės. Nebandžiau ir nelabai noriu bandyt. :)

Jeigu paprastų nerukai, aišku neverta ir šiomis domėtis, tačiau jeigu esi rūkantis, tada tikrai verta pamėginti šias. Su stipriais skysčiais gali atprasti nuo paprastų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Draugas turi išvienos.pusės geras daiktas,bet dauguma nusiperku,tam,kad paprikolinti. Šiaip pats esu susidomėjas tik nežinau kokia nusipirkti. Kas labiau išmano numeskit linkų .

Jeigu pas tave yra mieste parduotuvės kur parduoda, tai jei nori pirkti iki ~50lt tai nusipirk paprastą baterija ji kainuoja ~40lt ir kaitiklį už 10-20lt, Jeigu tikrai patiks, tada jau galiu ir pasiulyti normalu komplektą už ~100lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Draugas turi išvienos.pusės geras daiktas,bet dauguma nusiperku,tam,kad paprikolinti. Šiaip pats esu susidomėjas tik nežinau kokia nusipirkti. Kas labiau išmano numeskit linkų .

Tikrai labai faina paVapint ir papūst rutuliukus.

Na o šeip nesiūlau pirkt kaitiklio už 10-20lt nes po jo elektroninės nebesinorės. Geriau biški geresnį. O skysti imk bet kokį tik ne fyrmos "ritchy" jie skiesti vandeniu ir labai neišraiškus skonis. Bet prieš pirkdamas elektroninę labai rimtai pagalvok ar tau jos tikrai reikia ir ar negali gaut iš pažystamų. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...