Eiti į turinį
Jerry_Miguel

Elektroninės cigaretės

Rekomenduoti pranešimai

Tiesa sakant man lygiai tas pats. Neber noro rukyt... tiesiog smirda. Elektronine ir as pradejau maziau traukt negu is pradziu. Tiesiog ji padaro ta dalyka siek tiek nuobodu ir nuo to atgraso... O dauguma forumuose prirasytu dalyku yra jau nebe tiesa. Nes kaip zinote vis labiau ir labiau plinta geresni e.cig. gaminiai. O ne tos cigaretes pavidalo cheminiai sudai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mariau, klysti :).

Bent jau man, nusipirkau el. cigaretę, parūkęs jos ~20 dūmų nebegalėjau pažiūrėt kaip kiti rūko, tikrą smarvę pradėjau jaust, o kaip paprašiau vienos, dūmą įtraukiau ir atidaviau, nes toks šlykštus skonis buvo burnoje, kad net nemoku apsakyt... O prieš tai kai normalias rūkiau normalus buvo skonis.

Nusipirkau,nepasigailėjau. Dūmų išeina labai gausiai,nesmirdi pirštai,nesmirda iš burnos, ir mažiau kenkia plaučiams.

Visi tie pizdukai yra pasirašę prieš elektronines cigaretes, kadangi tada nieks nebepirks iš parduotuvės. Tas pats kaip su samagonu - nelegalus, o uždraustas todėl,kad visi pirktų iš parduotuvės.

Na, o apie priklausomybę, ji sumažėjo. Nebenoriu pažiūrėt į tikras cigaretes, elektronines cigaretės dūmų norisi su kiekvienu kartu po biški mažiau.

Nežinau, gal tai priklauso šiek tiek ir nuo savų įsitikinimų, bet elektroninės taip pat yra žalingos: "2013 m. JAV Kalifornijos universitetas nuodugniai ištyrė elektroninių cigarečių aerozolio sudėtį. Buvo rasta sidabro, geležies, aliuminio, silikato dalelių ir mikroskopinių alavo, chromo bei nikelio dalelių. Šių medžiagų koncentracija buvo didesnė arba tokia pati kaip ir tabako cigarečių dūmuose. Be to, nemažai elektroninių cigarečių aerozolyje esančių medžiagų sukelia kvėpavimo sistemos ligas" . Aš nepripažįstu nei normalių nei elektroninių cigarečių. Pats rūkęs du metus, tačiau mečiau ir mečiau be jokių elektroninių. Jau treti metai sportuoju ir kaip minėjau nepripažįstu jokių cigarečių, bei pačio rūkymo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nežinau, gal tai priklauso šiek tiek ir nuo savų įsitikinimų, bet elektroninės taip pat yra žalingos: "2013 m. JAV Kalifornijos universitetas nuodugniai ištyrė elektroninių cigarečių aerozolio sudėtį. Buvo rasta sidabro, geležies, aliuminio, silikato dalelių ir mikroskopinių alavo, chromo bei nikelio dalelių. Šių medžiagų koncentracija buvo didesnė arba tokia pati kaip ir tabako cigarečių dūmuose. Be to, nemažai elektroninių cigarečių aerozolyje esančių medžiagų sukelia kvėpavimo sistemos ligas" . Aš nepripažįstu nei normalių nei elektroninių cigarečių. Pats rūkęs du metus, tačiau mečiau ir mečiau be jokių elektroninių. Jau treti metai sportuoju ir kaip minėjau nepripažįstu jokių cigarečių, bei pačio rūkymo.

Taip, tiesa, jos nėra sveikos, bet už paprastas cigaretes, tikrai geresnis pasirinkimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

būvau nusipirkes tokia pačia kaip pas tave iš ecodumas.lt, paturejau 1 savaitė, šulei parukydavau nes nebūdavo ka veikt. Aš tai nežinau man tai nieko blatno ta cigara, kaip per diena daug užrukai hujova pasidaro ir tiek... reike gera skysti turet, nepigu, kad ja rukyt, nes kaip per diena daug užrukai tai paskui to skonio nesijaučia nei dumo :). Patys pagalvokit ten stopudovai grynas šudas, iš angliuko užkaitina skysti ir eina iš jo dūmai čia už cigarėte žalingiau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

būvau nusipirkes tokia pačia kaip pas tave iš ecodumas.lt, paturejau 1 savaitė, šulei parukydavau nes nebūdavo ka veikt. Aš tai nežinau man tai nieko blatno ta cigara, kaip per diena daug užrukai hujova pasidaro ir tiek... reike gera skysti turet, nepigu, kad ja rukyt, nes kaip per diena daug užrukai tai paskui to skonio nesijaučia nei dumo :). Patys pagalvokit ten stopudovai grynas šudas, iš angliuko užkaitina skysti ir eina iš jo dūmai čia už cigarėte žalingiau...

Jeigu zalingiau, tai ** as nebegaliu kvepuot cigareciu dumais? Ir padeda mest. Kai is pradziu rukydavau ir rukydavau, o dbr jau pats pastebejau, kad nebe tiek rukau.

Kas yra realioj cigaretej tu apsisiktum nuo jos sudeties paskaites :)).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...