Eiti į turinį
Donatas_Donis

Diskusija apie emigraciją ir politines pažiūras

Rekomenduoti pranešimai

Va, teisingai pasakei.

Num, nes Lietuvoj nedaug juk gamyklų ar maisto perdirbimo fabrikų. Kaip antai Norvegijoj - pagrinde mediena, namai ir žuvies perdirbimas.

Nu tai va, tinka posakis Lietuvoje, mokykis, jei nenori juodadarbiu būt.

Visur šiaip mokslo reik, bet Lietuvoj manau labiausiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Žinoma emigruosiu aš į ,,Londoną". Nes ten yra mano draugų , kurie yra ten jau emigravę, yra keli iir giminaičiai. Žinoma Lietuvoje kiek manau dirbti labaj neapsimoka...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Lietuva - šūdų kalnas. Seime dėdės knisa visiems protą vairuodami naujausius mersus, kad pinigų nėra, todėl ir algos mažos. Kodėl savo mersų ir brangiausių namų neparduoda? Nes jiems ant visų po*ui, svarbu jiems gerai. Pats studijas baigsiu čia, bet baigęs beveik 100% varau pas pusseserę į vakarus, nes ateities šitoj šaly nematau. Ten puskė iš pašalpos ir nedirbdama gyvena TRIGUBAI geriau nei čia gaudama algą (1000LT+), tad galit nepradėt čia užsipult manęs.

Aišku, daug krutėdamas kažką ir pasiektum, bet tai tik minimalus procentas, kurie krito, kėlėsi, tą patį kartojo dar 100 kartų ir t.t.

"Stok į eilę, būk santechnikas ar tapetuotojas, būk žmogum be savo tikslo, be savo nuomonės." Tiesa, čia tavo nuomonės niekas neklausia. Daryk kaip daro tie pinigingi valdžioj ir būk jų vergas. Peace, slaves.

Wowowow, stabdom arklius. Iš kur toks materialus pyktis savo tėvynei ? Nesitikėjau to iš tavęs, Domai. Pinigų visur ir visada reikia, tačiau nelabai daugiau nei užtenka. Seime dahuja šiukšlių, bet mes patys jas renkam, klausimas ką patys esam padarę, kad bent kiek pašvelnintumėm tėvynės padėtį ? Dažniausiai mąstant materialiai lieki be draugų, be nieko, kas iš tų pinigų, jei prarandi tuos, kuriems rūpi ? Tokių žmonių šeimų laužai net per šiltas šventes būna nupirkti, nes milijonieriai dažniausiai susiranda barakudas, kurios už šaibas palei bybį trinasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Wowowow, stabdom arklius. Iš kur toks materialus pyktis savo tėvynei ? Nesitikėjau to iš tavęs, Domai. Pinigų visur ir visada reikia, tačiau nelabai daugiau nei užtenka. Seime dahuja šiukšlių, bet mes patys jas renkam, klausimas ką patys esam padarę, kad bent kiek pašvelnintumėm tėvynės padėtį ? Dažniausiai mąstant materialiai lieki be draugų, be nieko, kas iš tų pinigų, jei prarandi tuos, kuriems rūpi ? Tokių žmonių šeimų laužai net per šiltas šventes būna nupirkti, nes milijonieriai dažniausiai susiranda barakudas, kurios už šaibas palei bybį trinasi.

Spėk kas renka tas šiukšles. Nubukinta visuomenė, kuriai jau ir taip į galvą prikišta visokio šūdo. Jie patikės bet kuo, ką pasakys veidai iš TV (nes jie gi žinomi, tai protingi turi būt), o pinigingiems telieka įgrūsti dar daugiau š apie savo gerumą, atsidavimą, protą, kurio, kaip vėliau pasirodo, kaip nebūta. Patys nieko nepadarėm. Kodėl? Kaip ir sakiau, mūsų nuomonė niekam neįdomi. Lysi, trukdysi jiems daryti tai, ką daro ir būsi kitoks nei jie? Sėsi. Tai tiek.

Žmonių, kuriems rūpi neprarasi, jei nuo jų visiškai neatsiribosi. Visada galima grįžti laikinai, man tai jokio graudulio nesukelia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Spėk kas renka tas šiukšles. Nubukinta visuomenė, kuriai jau ir taip į galvą prikišta visokio šūdo. Jie patikės bet kuo, ką pasakys veidai iš TV (nes jie gi žinomi, tai protingi turi būt), o pinigingiems telieka įgrūsti dar daugiau š apie savo gerumą, atsidavimą, protą, kurio, kaip vėliau pasirodo, kaip nebūta. Patys nieko nepadarėm. Kodėl? Kaip ir sakiau, mūsų nuomonė niekam neįdomi. Lysi, trukdysi jiems daryti tai, ką daro ir būsi kitoks nei jie? Sėsi. Tai tiek.

Žmonių, kuriems rūpi neprarasi, jei nuo jų visiškai neatsiribosi. Visada galima grįžta laikinai, man tai jokio graudulio nesukelia.

Ne visa visuomenė nubukinta, gal dauguma, tačiau ne visi. Bet čia jau visuomenės problema, niekas žmogaus nenubukins ir jam kažko neįkiš jeigu jis nesileis apipisinėjamas. Tiems kuriems gerai pavirsti bukoms marionetėms tiems gerai, bet yra žmonių, kurie turi savo įsitikinimus ir jų laikysis tol, kol galiausiai pasieks tikslus. Kiekvieno prioritetai unikalūs, ir jei jau kažkokie piniguočiai seime gali juos pakeisti - žmogus sugedęs iš vidaus. Sėsi, jeigu maištausi, bet kam maištauti prieš tą, ką pats renki ? Nuo pat pradžių reikia klaidas taisyti, kad vėliau nebūtų pozna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ne visa visuomenė nubukinta, gal dauguma, tačiau ne visi. Bet čia jau visuomenės problema, niekas žmogaus nenubukins ir jam kažko neįkiš jeigu jis nesileis apipisinėjamas. Tiems kuriems gerai pavirsti bukoms marionetėms tiems gerai, bet yra žmonių, kurie turi savo įsitikinimus ir jų laikysis tol, kol galiausiai pasieks tikslus. Kiekvieno prioritetai unikalūs, ir jei jau kažkokie piniguočiai seime gali juos pakeisti - žmogus sugedęs iš vidaus. Sėsi, jeigu maištausi, bet kam maištauti prieš tą, ką pats renki ? Nuo pat pradžių reikia klaidas taisyti, kad vėliau nebūtų pozna.

Tai vat, DAUGUMA. Jie ir lemia balsus.

Nenoriu daugiau plėstis šita tema, nes ja jau tiek prikalbėta, kad eina tas pats per tą patį. Sėkmės. Kam Lietuvoj, kam užsieny.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu dėl šalies situacijos, nu kokia yra dabar, todėl mano tėvai ir emigravo. Aišku, ką gaudavo Lietuvoje, jiems užteko, bet jie negyvena šia diena, todėl ir išvyko(norėjo susitaupyti). 5 metus be tėvų gyvenu, aišku atvažiuoja ant Kalėdų ir per vasara. Bet šiaip tie 5 metai man į naudą, padėjo tapti savarankiškesniu, tvarkingesniu ir pnš... Šiaip visi galvoja, o zjbs tavo tėvų nėra, vienas namuose, gali gerti, tūsus daryti, bet taip nėra. Tad taip negalvokit, nes yra šikna gyventi be tėvų. Šiaip, neturėčiau ką dbr turiu, ta prasme gero telefono, axujieno pc ir pnš :D Bet neatstoja man tai mano tėvų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu dėl šalies situacijos, nu kokia yra dabar, todėl mano tėvai ir emigravo. Aišku, ką gaudavo Lietuvoje, jiems užteko, bet jie negyvena šia diena, todėl ir išvyko(norėjo susitaupyti). 5 metus be tėvų gyvenu, aišku atvažiuoja ant Kalėdų ir per vasara. Bet šiaip tie 5 metai man į naudą, padėjo tapti savarankiškesniu, tvarkingesniu ir pnš... Šiaip visi galvoja, o zjbs tavo tėvų nėra, vienas namuose, gali gerti, tūsus daryti, bet taip nėra. Tad taip negalvokit, nes yra šikna gyventi be tėvų. Šiaip, neturėčiau ką dbr turiu, ta prasme gero telefono, axujieno pc ir pnš :D Bet neatstoja man tai mano tėvų.

Apie tai ir kalbėjau, šeimos židinio trūkumas, na, manau emociškai geriau gyventi padeda draugai. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...