Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Svečias Clyvlend_Brown

"Mafijos Kronikos"

Rekomenduoti pranešimai

Man tai juokinga, kai tuos mafijozus aukština dabar, rodo per teliką, naujienų portaluose apie juos pilasi straipsniai :D . Tuoj prisižiūrės jaunuoliai koks geras gyvenimas 'mafijozų' ir prasidės Lietuvoje dar viena banditų era, nes tie žudikai ir kiti smogikai gerai gyveno, net jei iki galo nedatraukė ir buvo anksčiau ar vėliau užversti, vis tiek sakoma, kad geriau gyventi trumpiau, bet geriau... :)

Bet čia dar nieko, gal kai kuriems žiūrėti ir įdomu, gal kai kurie irgi ruošiasi tokiais pat tapti :) galėtų apie seimą ir kitas valdžios institucijas sukurti kronikas, nes ten banditų dar daugiau...

Jei proto uzteks netaps tokiais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Fnatic_Reklles

Nžn nė ką pasakyt.

tai kokio b*bio komentuoji?

Patinka man tokios temos, padiskutuot su draugais. Kaip tie Daktarų nariai buvo paprasti kiemo draugai, gerai mokėsi ir pnš, bet pradėjo vogti iš visokių turgų ir panašiai, ir į ką tai peraugo. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš jų neaukštinu ir negarbinu, tikrai nežadu tapti toks kaip jie. tiesiog man labai įdomu paskaityti apie juos, kaip jie gyveno, kokias technikas naudojo ir taip toliau. iš tikro seime yra daug daugiau banditų kurie grobsto lėšas.

:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...