Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Dankanas_Makloudas

PADĖKIT DĖL PC.

Klausimas

Sveiki,taigi jau nuo senai pas mane viena problema su kuria kovoju iki šiol. Pastoviai žaisdamas žaidimus man PAKIMBA kompiuteris,buvau atidavęs masteriui,bet jis man pakeitė tik maitinimo bloką,nes jis pasakė kad maitinkė buvo silpna,bet man absoliučiai nepadėjo,kompiuteris tikrai neperkaista,virusų irgi atrodo nėra,draiverius atsinaujinęs,daug visko tikrai esu dares ir nieko. Nejaugi reikia man keistis vaizdo plokštė? Padėkit. Ačiū iš anksto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

20 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Kosminis_Barsukas

Supranti,kompą atidavęs buvai į skytech servisą,išpradžiu nuėjau į pačia parduotuvę,ir ten pažiūrėjo į motininė,ir su lapu,ant kurio buvo motininė ir viskas apie ja nuėjau į servisą,atidaviau tą lapą ir po kelių dienų jie man įstatė maitinkė : 500w jeigu neklystu.

nu man ta pati dare. man dar net i kitos firmos motinine pakeite. Del sios problemos man gal 5 kokius kartus vis nauja motinine state nes garantinis visad priimdavo, nes matydavo kad yra techniniu gedimu. niekas nepasikeite. Susitvarke tik tada kai isimeciau normalesni maitinimo bloka IR NAUJA MOTININE PALEIDAU ANT TO BUTENT MAITINIMO BLOKO NAUJO, O NE SENO.

Dabar jeigu istate tau normalu maitinimo bloka bereikia kad pakeistu motinine i nauja. Garantas kad tavo motinine uzlenke senas maitblokis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Iron_Puma

ant ausinimo dantu pastos uzpili ir vsks kokios problemos?

naxuj tu specialiai save duxini? niekam neįdomu kai tu čia specialiai IT profą primitinėji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Dragon_Bones

Jam sakytų pasikeisk aušinimo pastą, tai bl ne aušinimo pastos nusipirktų, o grietinės...

ant ausinimo dantu pastos uzpili ir vsks kokios problemos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

kas cia yra viskas aisku ble kazka padarei ir geforce pastave 89 bitus isirasyk nes 32 ar 64 netinka ir 98 win nes kas cia 7 8 senai kalba apie situs senais laikais kalbejo akmens amziais ir bus sutvarkyta problema ir paaiskink kas cia dabar ka KAS CIA? 2.8ghz nu sakes 1.6 reik... is amazone.com pirk

Studijuoji it? Pro...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Dragon_Bones

kas cia yra viskas aisku ble kazka padarei ir geforce pastave 89 bitus isirasyk nes 32 ar 64 netinka ir 98 win nes kas cia 7 8 senai kalba apie situs senais laikais kalbejo akmens amziais ir bus sutvarkyta problema ir paaiskink kas cia dabar ka KAS CIA? 2.8ghz nu sakes 1.6 reik... is amazone.com pirk

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Bet nejaugi masteris pats negalėjo parinkt man maitinkė pagal motininė?

PSU arba maitinimo blokas renkamas ne pagal motininę, o pagal visus W skaičiavimus, užmetus 100w ant ribos.

nu man ta pati dare. man dar net i kitos firmos motinine pakeite. Del sios problemos man gal 5 kokius kartus vis nauja motinine state nes garantinis visad priimdavo, nes matydavo kad yra techniniu gedimu. niekas nepasikeite. Susitvarke tik tada kai isimeciau normalesni maitinimo bloka IR NAUJA MOTININE PALEIDAU ANT TO BUTENT MAITINIMO BLOKO NAUJO, O NE SENO.

Dabar jeigu istate tau normalu maitinimo bloka bereikia kad pakeistu motinine i nauja. Garantas kad tavo motinine uzlenke senas maitblokis

Nes kažkas išrinko per silpną PSU ir energijos nepakankamumas supiso motininę. Kažkas buvo totalus durnius.

Davė visus duomenis ir nežinai ką daryt. Čia ale tipo išmanantį bandei primest ar kaip? :huh:

50 proc. sargo bando tą daryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...