Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Tautvydas_Blazys

Pagalbos!

Klausimas

Gal kam yra buvę taip? Jungiesi į sampą ten viską gerai rašo rašo kad jungiesi į serva, ir neišmeta lentelės kur rašyti slaptažodį, ir užlūžta žodžiu, gal kas žinot kame problema? sumokėčiau nemažai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

8 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Gal kam yra buvę taip? Jungiesi į sampą ten viską gerai rašo rašo kad jungiesi į serva, ir neišmeta lentelės kur rašyti slaptažodį, ir užlūžta žodžiu, gal kas žinot kame problema? sumokėčiau nemažai :)

Ar tik ant sarg serverio ismeta Server closed connection ar ant visu? ar nepingina serverio? gal kazka irasei, pries sita paluzima? ar sutampa samp versijos?

imesk nuotrauka prie to pacio del viso pikto

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nemeta server closed the connection tiesiog palūžta žaidimas prieš išmetant lentute vesti slaptažodį, net neina nuotraukos padaryti.

Pamegink i kita serveri koki per internet susirask, kad atitiktu klienta, idomu ar ant visu mes, dar gali pameginti gta_sa failiuka is My Documents/Gta San Andreas Files ar tiesiog visa papke istrinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Niekas nebuvo toks protingas kaip aš, reikėjo ištrinti GTA, ir persirašyti į kitą vietą, visada rašydavo man į My Computer / program files / Rockstar Games. O dabar rašiau į My Computer tiesiog :D Tai va, jei kam bus panaši problema mėginkit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Niekas nebuvo toks protingas kaip aš, reikėjo ištrinti GTA, ir persirašyti į kitą vietą, visada rašydavo man į My Computer / program files / Rockstar Games. O dabar rašiau į My Computer tiesiog :D Tai va, jei kam bus panaši problema mėginkit.

As ir norejau pasiulyti persirasyt I kita diska :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...