Eiti į turinį
Laimonas_Samg

Ukrainos "Maidanas".

Rekomenduoti pranešimai

Labas visiems, sugalvojau čia paieškoti mąstančių žmonių ir padiskutuoti apie Ukrainos neramumus, kurie vyksta paskutiniu metu. Tai kas domitės šiais įvykiais ir ten susiklosčiusia situacija - padiskutuokim. O diskusiją galėtų pintis būtent atsakant į šiuos klausimus: Kas privertė Ukrainos žmones eiti į gatves? Kaip manote, kada tai baigsis ir kaip baigsis? Kaip vertinate kitų valstybių reakciją ir veiksmus prieš Ukrainą bei kaip vertinate pačios Ukrainos vadovų veiksmus reaguojant į šiuos įvykius? Primenu, kad naujausiai duomenimis, vakar vyko susirėmimas, kuriame žuvo 14 žmonių. Kas norėtų susipažinti su šiais įvykiais tai apsilankykite 15min.lt ar bet kokiame kitame naujienų portale ir tikrai rasite info. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Asmeniškai man nerūpi,nes turim visi savų problemų. Nori įstoti į Europos Sąjungą,kam? Ji vistiek sugrius greitai,o Ukriana dar ekonomiką pabloginti gali. Nežinau,aišku mano nuomonė ne populiariausia,bet jau nusibodo matyti tuos straipsnius apie Ukrainą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Fnatic_Reklles

Man tai atrodo žiauru. Ukrainos vyriausybė išvis negalvoja apie žmonės, kurie ne tik nori prisijungti prie ES, bet ir aukoja gyvybes, eina į centrus, ir ten rodo savo nepasitenkinimą, o valdžiai tai nerūpi. Žmonės nenori Rusijos, ir tai akivaizdu. Mano nuomone, Ukrainos valdžia, o tiksliau prezidentas pasiduos žmonių noram ir prisijungs prie ES, bent jau aš tikiuosi, nes nežinau kas daugiau gali sustabdyti riaušes, kylančias Kijeve

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Asmeniškai man nerūpi,nes turim visi savų problemų. Nori įstoti į Europos Sąjungą,kam? Ji vistiek sugrius greitai,o Ukriana dar ekonomiką pabloginti gali. Nežinau,aišku mano nuomonė ne populiariausia,bet jau nusibodo matyti tuos straipsnius apie Ukrainą.

Nusisneki konkreciai.. Euopos sajunga sugrius? nu kokkreciai sovei.. O tai konfliktas ir kilo nes Ukraina priklausoma nuo rusijos, Putinas nepaleidzia ju.. ir neistoja i ES... Aisku ziaurus dalykai vyksta.. srr kad rasau be lt raidziu :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nusisneki konkreciai.. Euopos sajunga sugirus? nu kokkreciai sovei.. O tai konfliktas ir kilo nes Ukraina priklausoma nuo rusijos.. ir neistoja i ES...

Paskaityk apie ES ekonomiką pirmą,ką mes mėnesį darėm,tada pats įsitikinsi kad ji grius. Aišku ne po poros metų,tačiau griūs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Asmeniškai man nerūpi,nes turim visi savų problemų. Nori įstoti į Europos Sąjungą,kam? Ji vistiek sugrius greitai,o Ukriana dar ekonomiką pabloginti gali. Nežinau,aišku mano nuomonė ne populiariausia,bet jau nusibodo matyti tuos straipsnius apie Ukrainą.

bent jau kažkas protingo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na, kiek aš žinau Ukraina nustekenta šalis, vieni iš pažįstamų buvo pas gimines, tiesiog pasibjaurėjo, gyvenimo sąlygos labai prastos, toletų nėra, vanduo pajungiamas tik tam tikrais tarpais, ir tik po valandą, nėra visiškai ko stebėti kodėl žmonės nori geresnio gyvenimo, ir kodėl visa tai vyksta... Aišku iš žmogiškosios pusės yra baisu kas ten dedas, žmonės žūsta, aukojasi.. Tačiau žmonės reikalauja, kad kas nors keistųsi ir nori geresnio rytojaus, kad jiems ir jų vaikams nebūtų skurdo ir bado...

Kitų šalių atžvilgiu, taipogi mūsų šalies, per daug niekas nesistengia padėti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...