Eiti į turinį
Laimonas_Samg

Ukrainos "Maidanas".

Rekomenduoti pranešimai

Čia kaltas Putinas, jis bijo tos Ukrainos, kaip sakant jam visiškai pofik. O kodėl žmonės žūsta ? Atsakymas : Dėl pinigų. Matot ką pinigai gali padaryti. Bet jie kovoja tarp savų, o ne kodėl tarp turkų ?

Šiaip esu buvęs Ukrainoj ir neviena kartą gal 100, nes ten gyvena seneliai ir gana gražus kraštas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Asmeniškai man nerūpi,nes turim visi savų problemų. Nori įstoti į Europos Sąjungą,kam? Ji vistiek sugrius greitai,o Ukriana dar ekonomiką pabloginti gali. Nežinau,aišku mano nuomonė ne populiariausia,bet jau nusibodo matyti tuos straipsnius apie Ukrainą.

Kaip supratau esi prieš kažkokius didžiųjų valstybių veiksmus gelbstint Ukrainos gyventojus? Nesutikčiau su tavim, nes jei didžiosios valstybės ir toliau nesiims veiksmų, tokių kaip sankcijos Ukrainos prezidentui ir šių mirčių kaltininkams, tai Ukrainą greit ištiks toks pats likimas, kaip buvo ištikę Lietuvą. Prisiminkime, kad 1939 metais Lietuva jau buvo netekusi Vilniaus ir kaip tik tais metais Hitleris privertė Lietuvą atiduoti Vokietijai Klaipėdos kraštą. Tai viena iš svarbiausių priežasčių, kodėl Lietuva tai privalėjo padaryti - didžiųjų valstybių neįsikišimas ir veiksmų nesiėmimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Paskaityk apie ES ekonomiką pirmą,ką mes mėnesį darėm,tada pats įsitikinsi kad ji grius. Aišku ne po poros metų,tačiau griūs.

Nu zinoma nereikia gincintis del tokiu dalyku.. :) Niekas nezino kas bus toliau... gal jau rytoj lietuvoje kils tokia sumaistis.. Bet is kitu valstybiu manau tikrai .. reiketu didesnes pagalbos, galbut paramos ukrainos zmonems.. ( kalbu ne apie finansine parama )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kaip supratau esi prieš kažkokius didžiųjų valstybių veiksmus gelbstint Ukrainos gyventojus? Nesutikčiau su tavim, nes jei didžiosios valstybės ir toliau nesiims veiksmų, tokių kaip sankcijos Ukrainos prezidentui ir šių mirčių kaltininkams, tai Ukrainą greit ištiks toks pats likimas, kaip buvo ištikę Lietuvą. Prisiminkime, kad 1939 metais Lietuva jau buvo netekusi Vilniaus ir kaip tik tais metais Hitleris privertė Lietuvą atiduoti Vokietijai Klaipėdos kraštą. Tai viena iš svarbiausių priežasčių, kodėl Lietuva tai privalėjo padaryti - didžiųjų valstybių neįsikišimas ir veiksmų nesiėmimas.

Ne,ne. Aš esu už kad didžiosios valstybės padedu Ukrainai. Tačiau Ukraina pati pradėjo,ir tegul sriebia tą košę vieni dabar.

P.S. ČIA TIEMS KURIE MANO KAD ES VISAGALĖ http://www.stumbleupon.com/su/2Vs5fX/theeconomiccollapseblog.com/archives/has-the-financial-collapse-of-europe-now-become-inevitable#

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu zinoma nereikia gincintis del tokiu dalyku.. :) Niekas nezino kas bus toliau... gal jau rytoj lietuvoje kils tokia sumaistis.. Bet is kitu valstybiu manau tikrai .. reiketu didesnes pagalbos, galbut paramos ukrainos zmonems.. ( kalbu ne apie finansine parama )

Sutinku,paramos reikia. Bet nereikėjo pradėti viso šito,o tiesiog ramiai pasedėti palaukti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš kiek domiuosiu, tai paskaitydamas delfi.lt žinias. Mano nuomone šaunuoliai žmonės, jeigu vyksta nesamonės reikia eiti kovoti prieš tai kas jiems nepatinka. Lietuviai (dauguma nesakau, kad visi) jie prisitaikys, kad ir ką darys vyriausybė jiems bus gerai. Ukrainiečiams tai nepatiko ir jie sukilo... Dėl tų žudynių ir Ukrainos būrio Berkut veiksmai aš asmeniškai pasibjaurėjąs tai yra baisu. Dar teko užmatyti straipsnį, kad svarstoma Ukrainos kandidatavimas į ES.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ne,ne. Aš esu už kad didžiosios valstybės padedu Ukrainai. Tačiau Ukraina pati pradėjo,ir tegul sriebia tą košę vieni dabar.

P.S. ČIA TIEMS KURIE MANO KAD ES VISAGALĖ http://www.stumbleupon.com/su/2Vs5fX/theeconomiccollapseblog.com/archives/has-the-financial-collapse-of-europe-now-become-inevitable#

Žiūrint ką tu turi galvoje sakant "Ukraina pati pradėjo". Tai pradėjo kas? Ukrainos gyventojai ar jos politikai? Gyventojai turi kentėti nuo prorusiškų politikų ar kaip čia išeina?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...