Eiti į turinį
Laimonas_Samg

Ukrainos "Maidanas".

Rekomenduoti pranešimai

Juokingai atrodo, kurie fb palaiko ukraina, keičiasi profilio foto. Kuo tai padės? Kai irake žmones šaude visiems px, o dabar - o ne, ukrainiečiai brolius šaudo. PX. Prosovietinis mąstymas broliškai tautai išliko. Aišku blogai, bet ką paprasti žmonės padarys, tegul Dalytė siunčia BKM'o mokyklinukus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Čia kaltas Putinas, jis bijo tos Ukrainos, kaip sakant jam visiškai pofik. O kodėl žmonės žūsta ? Atsakymas : Dėl pinigų. Matot ką pinigai gali padaryti. Bet jie kovoja tarp savų, o ne kodėl tarp turkų ?

Šiaip esu buvęs Ukrainoj ir neviena kartą gal 100, nes ten gyvena seneliai ir gana gražus kraštas.

O ką tu turi čia prieš turkus? Kodėl ukrainiečiai turėtų kovoti su turkais?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Žiūrint ką tu turi galvoje sakant "Ukraina pati pradėjo". Tai pradėjo kas? Ukrainos gyventojai ar jos politikai? Gyventojai turi kentėti nuo prorusiškų politikų ar kaip čia išeina?

Dėl sutarties dar nėra aišku,ar ji įstos į ES ar ne. O kodėl jūs Rusją kaltinat? Jį palaiko Ukrainą finasiškai,ir dabar gaunasi kad Ukrainą įstos į ES,ir Rusija turi ją toliau palaikyti? Logiškai pamąsčius,čia yra gryna nesąmonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jau komentavau pačiame DELFI.LT straipsnyje, pakomentuosiu ir čia :

Kaip žinote, Ukrainoje pradėta antiteroristinė operacija, tačiau manau kad reikia teisti ir tuos , kas remia opozicijos tokį protestą , per kurį deginami kareiviai, molotovo kokteiliais ir tt., žudomi žmonės ir viskas varoma į vienus vartus( nors medžiaga filmuota rodo ką kitką),nes kaip Lietuvoje išmušė su kiaušiniais seimo langus, buvo šaudoma guminėmis kulkomis ir tampomi žmonės ( norėję geresnio gyvenimo po teismus), net Kubilius patrankų už milijonus pripirko ir "elitinį būrį " sukūrė( gal tas komisaras iš EU šį būrį ir pavadino OMON iš pribaltikos)mano tokia nuomonė ir kiek žinau daugumos Lietuvių tokia nuomonė. Beto pats laikas,Janukovičiau, nebetrypt vietoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ble kas čia keisto? Žmonės nori tiesos

BERKUT pareigūnai vykdo nurodymus, jei ne, išmes iš darbo ir bus protestuotojų vietoj. Kas ble neaišku ?

Tą patį ir aš norėjau pasakyti. Juk jie nepasirinks - šturmuoti ar ne. Nevykdai nurodymų - eik elgetaut.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Asmeniškai man nerūpi,nes turim visi savų problemų. Nori įstoti į Europos Sąjungą,kam? Ji vistiek sugrius greitai,o Ukriana dar ekonomiką pabloginti gali. Nežinau,aišku mano nuomonė ne populiariausia,bet jau nusibodo matyti tuos straipsnius apie Ukrainą.

matau kaip griūna, tiesiog regiu kaip po 245 dienų ES nebeliks, o Ukrainos ekonomika dėl neįstojimo per ketvirtį paaugs 15proc.

Paskaityk apie ES ekonomiką pirmą,ką mes mėnesį darėm,tada pats įsitikinsi kad ji grius. Aišku ne po poros metų,tačiau griūs.

>-0.1 GDP drop in EU

>says EU will fall because of this

top lel

Nori V. Kličko prezindento, bet esamas prezidentas nepasiduoda ir tikrai neduos Kličko prezidento.

Šiek tiek tėtė pasakojo apie šitą visą reikalą. Kličko papirko daugumą studentų dėl to, kad prezidentas palūžtų dėl visokių streikų, ir Kličko gautų prezidentą. Yra dar viena versija šito streiko, bet daug pasakot reiktų.

nieks taip nedalina, kad paėmė nuvers ir pats "pasiims", rinkimai dude

Dėl sutarties dar nėra aišku,ar ji įstos į ES ar ne. O kodėl jūs Rusją kaltinat? Jį palaiko Ukrainą finasiškai,ir dabar gaunasi kad Ukrainą įstos į ES,ir Rusija turi ją toliau palaikyti? Logiškai pamąsčius,čia yra gryna nesąmonė.

tai jo, gi rusija yra šaunuolė didžioji tautų gynėja ir mes turėtume ja pasitikėti :) :) žie nori prikolą rusija skolina pinigus vengrijai. MINDBLOWING.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pabaiga labai aiški, valdže po na*ui ir gatvėse ramu :) Na, o jai rimčiau Ukrainiečiai yra mldc chebra kuri netyli bl*t kaip supi*ti lietuviai kurie nuolatos skundžias, o va ukrainiečiai užsibrėžė tikslą ir jie jį pasieks.

Man asmeniskai patiko sitas pasakmas.. na tikrai.. lietuvaiciai nuolatos skundziasi.. seimas daro nesamones bet niekas nieko nedaro.. (aisku seima patys issirenkame) Na ukrainoje nesamones prasidejo ir sukilo .. Aisku ziauru ziureti i tas galima tuoj bus vadinti "Zudynes" , taciau ranku sudejus ir nieko nedaryti negalima.. Rusija ir Europos sajunga.. tikrai tikrai geresnis gyvenimas butu jiems esant ES.. juk nebereikalo tiek valstyviu stoja i ES.. juk nevien del valiutos ar pavadinimo.. :) na bet tai tik mano nuomone :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Man asmeniskai patiko sitas pasakmas.. na tikrai.. lietuvaiciai nuolatos skundziasi.. seimas daro nesamones bet niekas nieko nedaro.. (aisku seima patys issirenkame) Na ukrainoje nesamones prasidejo ir sukilo .. Aisku ziauru ziureti i tas galima tuoj bus vadinti "Zudynes" , taciau ranku sudejus ir nieko nedaryti negalima.. Rusija ir Europos sajunga.. tikrai tikrai geresnis gyvenimas butu jiems esant ES.. juk nebereikalo tiek valstyviu stoja i ES.. juk nevien del valiutos ar pavadinimo.. :) na bet tai tik mano nuomone :)

Ukraina kai nuvers tą tariamai "valdžią" jie tą dieną švęs kaip mes, kad švenčiam Lietuvos nepriklausomybės dieną, nes pagaliau išsivaduos iš tos supi*tos Rusijos pinklių, bei tiek iš savo valdžios. Na manau Lietuvai ir reiktų truputį įbaugint visuomenę kuri naudojasi lietuvių ramuma ir atsipūtę vagia mokesčių mokėtojų pinigus, bei senelių pencijas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...