Eiti į turinį
Laimonas_Samg

Ukrainos "Maidanas".

Rekomenduoti pranešimai

Kalbant apie visuotinį palaikymą:Visuotinas palaikymas yra svarbu ir išties smagus pačiai liaudžiai. Kaip buvo kai Latvijoje Maxima griuvo? Jei kas nors buvote nuvykę į bet kurią Lietuvos maximą, jos vietoj savo vardų kortelių buvo įsisegusios užrašą: aš gedžiu kartu su kolegomis iš Latvijos. Tai yra palaikymas kitos šalies. Kai tau atsitiks kažkas blogai jie padės, užjaus. Tas kas nutiko Latvijoje ar net pačioje Ukrainoje gali nutikti, bet kuriai valstybiai...

Žmogiškas palaikymas nebent. Aš suprantu jog palaikymas yra svarbus, nes kai Lietuva atkūrė Nepriklausomybę, nemažai buvo regėt Ukrainos vėliavų, BET jie palaikė gyvai, o ne feisbuke :)

Šaunam į Maidaną ? Prisidėsim prie rimtos chebros, o ne pencininkų lietuvių.

Ką tu šausi, kai keliai į Kijevą uždaryti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Iron_Puma

Žiūrint ką tu turi galvoje sakant "Ukraina pati pradėjo". Tai pradėjo kas? Ukrainos gyventojai ar jos politikai? Gyventojai turi kentėti nuo prorusiškų politikų ar kaip čia išeina?

kaip gerai, kad tai parašei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mane asmeniškai užkniso tendencingas ivykių kitoje šalyje aprašymas su dvigubais standartais. Kas nepamiršo, Lietuvoje irgi žmonės prie Seimo susirinko pries 5 metus - bet kažkodėl liberaliąjai žiniasklaidai jie tada buvo riaušininkai. O Ukrainoje riaušininkų nėra, užtat yra "protestuotojai" ir "aktyvistai". Arabai-mirtininkai Izraelyje yra teroristai, o kažkur Irane - jau "kovotojai".

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Straipsniai, žinios skelbia tik nukentėjusius ir mirusius aktyvistus, rašo kaip į juos šaudo iš snaiperiu, daužo su lazdom, mėto ašarines granatas.. O ką aktyvistai daro? Jie griauna gražaus miesto centrą, mėto "Molotovo" kokteilius į milicininkus, puola juos apsišarvavę ir tai yra normalu? Milicininkai tik dirba savo darbą, galbūt ir jiems nepatinka valdžia, bet jų darbas toks, jei aš būčiau milicininkas ir į mane mėtytu ugnį, pultu, degintu transportą, griautu pastatus matyt ir aš šaudyčiau.. Čia taikus aktyvistai kurie bando nuversti korumpuota vyriausybę? Rusija niekada nenorėjo, kad Ukraina įstotu į ES, už nepasirašyta sutarti net pažadėjo 15 milijardu kuriuos Ukrainai po biški ir siunčia. Asmeniškai palaikau žmones, linkiu jiems tik stiprybės, bet kai pamatau vaizdus jog aktyvistai užtveria pagrindines miesto gatves, viska degina na tai kaip į miestą neįvarys armijos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Šaunu, kad sukurei tokią temą, nes vakar pačiam kilo tokia mintis užsiimti šiuo reikaliuku :). Na situacija Ukrainoje nieko gero neneša ir neneš tikrai, dar pačioje pradžioje galvojau jog viskas aprimrs ir bus viskas apspręsta taikiai. Vos ne dauguma kaltina Ukrainos prezidentą, taip jis kaltas pradėdamas "valdyti" valstybę kaip nori ir net nepagalvojęs apie piliečius, bet dabar jau jo kaltinti nebegalima, jis negali atsistatydinti iš prezidento posto, nes jį dabar spaudžia begalins stresas ir baimė, atsistatydinus jam pradėtu grėsti milžiniškas pavojus ir jį galėtų nušauti netgi tą pačią atsistatydinimo dieną, tad nemanau jog kas norėtų taip užbaigti savo gyvenimą. Dabar ko belieka palinkėt jiems tai tik stiprybės, vis tikiuosi jog visa tai pradės spręstis demokratiškai.. P.s šiandien buvo nutarta jog policija gali naudoti karinius veiksmus prieš aktyvistus, tad aukų skaičius gali per savaitę išaukti iki kelių šimtų.. Taip pat jeigu į visą šitą reikalą įsikiš Obama, prasidės ojojoi kas.. Labai viską vizualiai apimu, bet galėtų būti tokia galimybė, Rusija pasinaudotu Ukraina, ir pradėtų greit vykdyti savo politiką, o link ko aš krypstu, link karų.. :) (Tai tik mitai, tikrai taip nebus, bet tokių galimybių neatmetam. ) support Ukraine, peace.

2acd15b00fa992e9aa300d6ce2d14103487.jpg

(Lietuviai! Ukraina su jumis!)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Šaunu, kad sukurei tokią temą, nes vakar pačiam kilo tokia mintis užsiimti šiuo reikaliuku :). Na situacija Ukrainoje nieko gero neneša ir neneš tikrai, dar pačioje pradžioje galvojau jog viskas aprimrs ir bus viskas apspręsta taikiai. Vos ne dauguma kaltina Ukrainos prezidentą, taip jis kaltas pradėdamas "valdyti" valstybę kaip nori ir net nepagalvojęs apie piliečius, bet dabar jau jo kaltinti nebegalima, jis negali atsistatydinti iš prezidento posto, nes jį dabar spaudžia begalins stresas ir baimė, atsistatydinus jam pradėtu grėsti milžiniškas pavojus ir jį galėtų nušauti netgi tą pačią atsistatydinimo dieną, tad nemanau jog kas norėtų taip užbaigti savo gyvenimą. Dabar ko belieka palinkėt jiems tai tik stiprybės, vis tikiuosi jog visa tai pradės spręstis demokratiškai.. P.s šiandien buvo nutarta jog policija gali naudoti karinius veiksmus prieš aktyvistus, tad aukų skaičius gali per savaitę išaukti iki kelių šimtų.. Taip pat jeigu į visą šitą reikalą įsikiš Obama, prasidės ojojoi kas.. Labai viską vizualiai apimu, bet galėtų būti tokia galimybė, Rusija pasinaudotu Ukraina, ir pradėtų greit vykdyti savo politiką, o link ko aš krypstu, link karų.. :) (Tai tik mitai, tikrai taip nebus, bet tokių galimybių neatmetam. ) support Ukraine, peace.

2acd15b00fa992e9aa300d6ce2d14103487.jpg

(Lietuviai! Ukraina su jumis!)

nebesvaik, paims ir paskelbs rusija karą :D:D:D:D nebe tie laikai. o janukovyčius gali varyt į rusiją ir iš ten atsistatydint, kaip ir daro diktatoriai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nusisneki konkreciai.. Euopos sajunga sugrius? nu kokkreciai sovei.. O tai konfliktas ir kilo nes Ukraina priklausoma nuo rusijos, Putinas nepaleidzia ju.. ir neistoja i ES... Aisku ziaurus dalykai vyksta.. srr kad rasau be lt raidziu :/

Vokietija pasitrauks - ES sugrius.

Beje,patys Ukrainos gyventojai niokoja savo sali,ir kas poto kai istos i ES? Prasys paramos rekonstrukcijai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...