Eiti į turinį
Laimonas_Samg

Ukrainos "Maidanas".

Rekomenduoti pranešimai

Asmeniškai man nerūpi,nes turim visi savų problemų. Nori įstoti į Europos Sąjungą,kam? Ji vistiek sugrius greitai,o Ukriana dar ekonomiką pabloginti gali. Nežinau,aišku mano nuomonė ne populiariausia,bet jau nusibodo matyti tuos straipsnius apie Ukrainą.

Pakalbėjas su savo tėvais šiektiek dėl tokių nesamonių man jie pasakė 'Ukrainoje yra tik paskirto laiko pasai (Passport),dar žinoma ,kad ukrajinoje pasienis nepraleidžia rusijos žmonių į kitas šalis,todėl jie nori eiti į Europos sąjungą,o Ukrainos valsybė nenori.Todėl tokios nesmaonės darosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Man asmeniškai tai yra pernelyg nežmoniška per televizoriu mačiau,kaip žmones žudo tai yra apsurdas, nenorėčiau atsidurti tų žmonių vietoj, nes tikrai ten kvepia karu.

Pataisau : nenorėtum atsidurt ne tik žmonių vietoj, bet ir pačių milcininkų, nes protestantai dauguma iš jų laiko įkaitais ir yra ginkluoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Putinas kiek žinau nupirko tuos jau stipriuosius policininkus, bet kaip ir sakiau jis bijo, bejėgis jis dabar.

Kaip žiūrėjau live rusiškai tai sako : Saugokite savo vaikus ! Neleiskite jų į namus !

02.20 dieną atvyksta vagonai su kariškiais, o civiliai vieną susprogdino jau.

Kai kurie policininkai nenori važiuoti tenai ir civiliai padėkojo jiems.

Kijevas nori išjungti internetą, kad nematytu kas ten vyksta. Šaudo iš snaiperiu į žmones. Žuvo virš 60 kovotojų ir valdžios pajėgos naudos laisvai visus ginklus į žmones.

Už Ukraina !

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...